Masz pytania? Zadzwoń - (+48) 91 88 76 022
  Sunlux24 Facebook Sunlux24 Youtube

Jak wybrać nowoczesne przesłony?

Kiedy zastanawiają się Państwo nad wyborem przesłon okiennych zazwyczaj rozważane są opcje rolet lub żaluzji. W ostatnich czasach wprowadziliśmy do naszej sprzedaży swoiste połączenie tych dwóch grup asortymentowych – rolety dzień-noc (inaczej nazywane roletami duo, facelight czy zebra).

To idealne połączenie zalet rolet i żaluzji, ukryte w jednym produkcie. Budowa rolet dzień i noc jest bardzo prosta, są to ułożone w tkaninie naprzemiennie pasy z siatki i pasy z materiału, a po rozwinięciu przesłony dwie warstwy materiału znajdują się względem siebie równolegle. Właśnie ta zależność pozwala na uzyskanie dowolnego poziomu przepływu światła do pomieszczenia. Jeżeli dwa paski znajdują się naprzeciwko siebie do pomieszczenia wpływa maksymalna ilość światła, ale już delikatne opuszczenie paska w jednej tkaninie na siatkę w drugiej pozwala tę wartość zredukować, aż do całkowitego zakrycia, kiedy pasek znajduje się naprzeciwko siatki.

Wewnętrzne przesłony okienne zyskały dzięki roletom dzień i noc mocnego konkurenta w „walce o okno klienta”. Należy zaznaczyć, że są z góry na uprzywilejowanej pozycji ze względu na bardzo duże możliwości aranżacyjne, szeroki wybór tkanin w kolekcji oraz atrakcyjną cenę.

Proszę zwrócić uwagę na animację pokazującą bardzo prosty sposób montażu produktu:Wybierając nowoczesne przesłony okienne do wymarzonego wnętrza warto zainteresować się roletami dzień i noc, które z dnia na dzień zyskują coraz większą popularność. Grono ich odbiorców stale się powiększa, to jedna z nielicznych szans, by wyposażyć się w nowoczesne rozwiązanie i zdążyć przed znajomymi lub sąsiadami.

< cofnij do listy artykułów

  • Rolety dzień-noc gwarancją doskonałego nastroju