Masz pytania? Zadzwoń - (+48) 91 88 76 022
  Sunlux24 Facebook Sunlux24 Youtube

Połączenie tradycji z nowoczesnością ? rolety rzymskie.

Co zrobić, kiedy chcemy zainstalować przesłony okienne, ale nie chcemy ograniczać się do rolet czy żaluzji, gdy nadal chcemy zachować tradycjonalny wygląd pomieszczenia? Z pomocą przychodzi niezwykle efektowny produkt – rolety rzymskie (nazywane także raffrollo lub zasłony rzymskie).

Nasz sklep internetowy posiada bardzo bogatą kolekcję tkanin, które mogą zostać użyte do raffrollo. Duża ilość modeli pozwala na dobranie odpowiedniego rozwiązania dla nawet najbardziej wymagającej osoby.

Ogromną zaletą rolet rzymskich są tkaniny z jakich są wykonane. Przekrój całej kolekcji jest tak szeroki, że znajdą Państwo w nim bez problemu zarówno rolety pasujące do salonu, jak i do kuchni. Standardowo przesłony obsługiwane są za pomocą koralika z odpowiednio skonstruowanym mechanizmem. Obsługa nawet bardzo dużej rolety nie stanowi problemu. Dodatkowo istnieje możliwość wyposażenia ich w silniki elektryczne zarówno 24V napięcia stałego, czy duże silniki napięcia zmiennego 230V. Dużym uznaniem wśród klientów cieszą się rozwiązania rolet rzymskich instalowane w domach i mieszkaniach wyposażonych w instalacje automatyki domowej. Połączenie nowoczesności i tradycjonalizmu w doskonały sposób buduje niepowtarzalny klimat tych pomieszczeń.

Aby jeszcze bardziej spersonalizować rolety rzymskie i dopasować je do Państwa wnętrza nasza firma wprowadziła możliwość nadruku dowolnej grafiki. Nadruk wykonywany jest w technologii sublimacji, przez co zachowuje swoją najwyższą jakość i nie wpływa w żaden negatywny sposób na tkaniny.

< cofnij do listy artykułów

  • Rolety rzymskie ? elegancja od czasów starożytności