Masz pytania? Zadzwoń - (+48) 91 88 76 022
  Sunlux24 Facebook Sunlux24 Youtube

Nowoczesne aranżacja okien - rolety wewnętrzne. Jaką roletę wybrać?

Rolety tkaninowe / materiałowe towarzyszą nam już od lat. Są doskonałą przesłoną okienną, a w wyborze pomoże Państwu kilka podstawowych cech tych produktów:
- Ochrona
- Prywatność
- Funkcjonalność
- Efektywność
- Bezpieczeństwo
- Różnorodność

Po pierwsze ochrona, jaką dają nam osłony okienne przed promieniami słonecznymi. Dzięki dużemu wyborowi tkanin z naszej kolekcji, które posiadają właściwości odbijania promieni słonecznych pomieszczenie otrzymuje nie tylko atrakcyjny wygląd, ale także komfort termiczny.

Po drugie prywatność, którą zyskujemy od razu po zainstalowaniu rolety wewnętrznej. Wystarczy tylko zasłonić roletę by odgrodzić się od wzroku ciekawskich. Idealnie do tego nadają się tkaniny podgumowane typu black-out, które całkowicie przesłaniają pomieszczenie.

Po trzecie funkcjonalność, która z roletą materiałową zyskują Państwo w duecie. Ogromne możliwości wyboru opcji sterowania jak koralik, sprężyna czy silnik elektryczny, a także szerokie pole wyboru opcji montażowych i modelowych.

Po czwarte efektywność, bo wciąż jest to jedna z najbardziej uzasadnionych ekonomicznie przesłon okiennych, która pomimo tego zawiera w sobie wszystkie atuty najlepszych rozwiązań. Jak już wcześniej wspominaliśmy w polu ochrona, odpowiednia przesłona okienna wpływa na komfort termiczny pomieszczenia.

Po piąte bezpieczeństwo, które uzyskujemy po zasłonięciu rolety. Dzięki szerokiemu wyborowi tkanin bardzo łatwo jest uzyskać wzrost poczucia bezpieczeństwa przed spojrzeniami wścibskich sąsiadów lub przechodniów.

Po szóste różnorodność, uzyskiwana dzięki bardzo szerokiej gamie modelowej. Rodzina rolet tkaninowych zyskała bardzo ciekawe rozwiązania w postaci np. mini-rolet, rolet dzień-noc, rolet w kasecie oraz rolet do okien dachowych (połaciowych). Dzięki tak bogatemu asortymentowi można bez problemu znaleźć optymalne rozwiązanie.

< cofnij do listy artykułów

  • Rolety okienne z nadrukiem ? wiosna w oknach!