Masz pytania? Zadzwoń - (+48) 91 88 76 022
  Sunlux24 Facebook Sunlux24 Youtube

Czy vertikale stosuje się tylko w biurach? Żaluzje poziome w domu.

Od bardzo dawna w przekonaniu ludzi przesłony okienne jakie można montować w domu to żaluzje lub rolety. Nie każdy zdaje sobie sprawę, że żaluzje to nie tylko standardowy produkt z aluminium umieszczony na oknie.

Vertikale, zwane też wertikalami lub żaluzjami pionowymi to taka sama rodzina produktowa. Tu także mamy do czynienia z lamelami i regulacją wpadających promieni słonecznych przez zmianę kąta nachylenia lameli. Różnica jest tylko taka, że vertikal zawieszony jest pionowo, prostopadle do podłogi.

Dzięki wielu zaletom vertikali zyskały one bardzo duże uznanie w przestrzeni biznesowej / przemysłowej i do dziś możemy je zaobserwować w biurach czy budynkach użyteczności publicznej. Nasza firma poprzez wprowadzenie do oferty bogatej kolorystyki, niepowtarzalnych tkanin oraz nowych systemów i rozwiązań sprawia, że żaluzje pionowe znajdują coraz większe zastosowanie w mieszkaniach, apartamentach i domach, tworząc wnętrza nowoczesnymi, niecodziennymi.

Poniżej relacja jednego z naszych klientów:
„Budując nasz nowy dom stanęliśmy przed ogromnym wyzwaniem – dwie ściany w salonie z okien wielkopowierzchniowych, dodatkowo złączone w jednym narożniku. Ciężko nam było znaleźć rozwiązanie pozwalające w ciekawy sposób zasłonić te 10 mb. Dzięki profesjonalnemu doradztwu zdecydowaliśmy się z Żoną na wertikale. Był to strzał w 10. Myśleliśmy na początku o żaluzjach drewnianych, ale żaluzje pionowe przekonały nas ceną i funkcjonalnością. Dzięki temu jak chcemy mamy przesłonięte okna, jak chcemy mieć 100% słońca zwijamy wertikale i dalej mamy naszą wymarzoną ścianę z okien.”
Marek, Tomaszów Mazowiecki

< cofnij do listy artykułów

  • Żaluzje pionowe czy poziome? Wybierz najlepszą przesłonę okna do Twojego biura.