Masz pytania? Zadzwoń - (+48) 91 88 76 022
  Sunlux24 Facebook Sunlux24 Youtube

Uniwersalne przesłony okienne ? jakie wybrać?

Wybierając przesłony okienne do nowego domu lub wymieniając już zużyte na nowe stoimy przed dylematem co wybrać. Jakie przesłony okażą się najlepsze i najbardziej spełnią swoje zadanie.

Dotychczas największym powodzeniem w polskich domach cieszyły się rolety i żaluzje. Dziś chcielibyśmy zaprezentować i przekonać Państwa do nietypowego produktu, jakim są żaluzje plisowane, potocznie nazywane plisami. Jest to przesłona składająca się z aluminiowych szyn i rozciągniętej pomiędzy nimi splisowanej tkaniny. Ich niebywałą zaletą są znakomite właściwości tkanin, opisane w parametrach: odbicie światła, absorpcja światła i przepuszczalność światła. Dzięki takiej kompozycji będą Państwo w stanie wybrać najlepszą tkaninę do swojego wnętrza, a także zapewnić komfort świetlny i komfort termiczny.

Plisy to nie tylko przesłona okienna mająca charakter dekoracyjny, to także jeden z systemów dbających o komfort temperaturowy. Plisy jako jedne z nielicznych przesłon okiennych na rynku umożliwiają instalację w bardzo wielu wariantach oraz na wielu typach okien. Możliwy jest zarówno montaż w pionie jako standardowa przesłona okienna oraz montaż na oknach poziomych jako plafon, co jest doskonałym rozwiązaniem do ogrodów zimowych. Kluczowym rozwiązaniem jest montaż specjalnych modeli dla okien połaciowych.

Tak szerokie spektrum zastosowań przy zachowaniu atrakcyjnej ceny czyni z przesłon plisowanych niezwykle ciekawą ofertę na rynku. 

Dla Państwa wygody przygotowaliśmy bogate instrukcje pomiarowania i montażu dla wszystkich modeli plis.

< cofnij do listy artykułów

  • Plisy okienne - stylowo i praktycznie.