Masz pytania? Zadzwoń - (+48) 91 88 76 022
  Sunlux24 Facebook Sunlux24 Youtube

Proszę wybrać produkt:


Spersonalizowane rolety z nadrukiem

W tej kategorii przyszykowaliśmy dla naszych klientów coś specjalnego. Fotorolety to unikalne zasłony okien, na których można umieścić właściwie dowolne grafiki. Kto z nas nie chciałby spersonalizować wystroju swojego mieszkania? Teraz to możliwe – rolety i plisy z nadrukiem dostępne w ofercie naszego sklepu internetowego Sunlux24 to bez wątpienia prawdziwa rewolucja w dziedzinie aranżacji wnętrz, jak również bardzo funkcjonalny element wyposażenia domu lub mieszkania.

Czy warto kupić fotorolety?

W tym przypadku wiele zależy od całościowej koncepcji na aranżację wnętrza. Jesteśmy jednak przekonani, że z fotoroletami uda się stworzyć niepowtarzalny wystrój, który zamieni nawet najbardziej zwyczajne pomieszczenia w bardzo oryginalną przestrzeń. Z rolet czy plis z nadrukiem można skorzystać właściwie we wszystkich pokojach w naszym mieszkaniu. W tym miejscu warto zaznaczyć, że fotorolety doskonale sprawdzą się w przypadku okien dachowych. Można zaciągać je na noc lub w ciągu dnia, by ograniczyć dostęp promieni słonecznych wpadających do pomieszczenia. Z jednej strony to bardzo funkcjonalne zasłony pozwalające uzyskać mrok wewnątrz pomieszczenia, a z drugiej oryginalny dodatek do wnętrza, który będzie się dobrze prezentował również z zewnątrz.

Fotorolety do pokoju dziecka

Z plis czy rolet z nadrukiem dobrze skorzystać również w pokoju najmłodszych lokatorów mieszkania. To bardzo dobre posunięcie, ponieważ wybierając grafiki typowo dziecięce, można stworzyć naprawdę niepowtarzalny wygląd wnętrza, który każdego dnia będzie oddziaływał na wyobraźnie dziecka. Dodatkowo, ulubione grafiki na fotoroletach sprawią, że dzieci chętnie będą spędzać czas w swoim pokoju, który szybko stanie się ich ulubionym miejscem na świecie.

Plisy lub rolety z nadrukiem do kuchni

Kolejnym pomieszczeniem, w którym okna dobrze przysłonić za pomocą plis z nadrukiem jest kuchnia. To pomieszczenie, w którym zazwyczaj potrzebujemy dużo światła, jednak rolety to również osłona przed widocznością pomieszczeń z zewnątrz! Z fotoroletami z naszego sklepu internetowego Sunlux24 z pewnością uda się stworzyć kulinarne królestwo, które od świata odizolowane będzie za pomocą bardzo stylowych rolet z oryginalnymi grafikami.