Masz pytania? Zadzwoń (+48) 91 88 76 022

Plisa Basic (dachowa)

1Model

DF 20 Basic
Model ten posiada dwie ruchome szyny, które mogą być przesuwane góra/dół i na odwrót. Ponadto posiada dwie szyny stałe (montażowe).
DF 40 Basic
Model ten posiada trzy ruchome szyny. Każda z nich może być przesuwana góra/dół, dół /góra oraz dwie szyny stałe (montażowe). Model ten posiada dwie tkaniny. Każda z tkanin może zakrywać cała powierzchnie szyby/okna. Możliwe jest łączenie tkanin przeźroczystych z tkaninami zaciemniającymi. Możliwe jest również połącznie tkaniny plisowanej z tkaniną duette. Duetta jest to podwójna tkanina o przekroju plastra miodu.
DF Comfort 20 Basic
Model ten posiada dwie ruchome szyny, które mogą być przesuwane góra/dół i na odwrót. Ponadto posiada dwie szyny stałe (montażowe). Dodatkowo posiada dwie prowadnice
DF Comfort 40 Basic
Model ten posiada trzy ruchome szyny. Każda z nich może być przesuwana góra/dół, dół /góra oraz dwie szyny stałe (montażowe). Model ten posiada dwie tkaniny. Każda z tkanin może zakrywać cała powierzchnie szyby/okna. Możliwe jest łączenie tkanin przeźroczystych z tkaninami zaciemniającymi. Możliwe jest również połącznie tkaniny plisowanej z tkaniną duette. Duetta jest to podwójna tkanina o przekroju plastra miodu. Dodatkowo posiada dwie prowadnice.