Masz pytania? Zadzwoń (+48) 91 88 76 022

Plisa Cosiflor

1Kształt okna

Prostokątne
Klasyczne kształty okien pozwalają na zastosowanie plisy z prowadzeniem bocznym lub też plisy wolnowiszącej. Te pierwsze umożliwiają montaż bezpośrednio na oknie. Znakomicie współpracują z oknami uchylnymi, dzięki czemu ich zastosowanie jest dość szerokie. W przypadku plis wolnowiszących montażu można dokonać w niszy okiennej lub bezpośrednio na oknie. W obu przypadkach instalacja plis nie jest skomplikowaną czynnością.
Kształtowe
W ofercie posiadamy również plisy o kształcie trójkąta lub trapezu. Produkty te dedykowane są głównie w oknach znajdujących się na poddaszach, jak również nietypowej, zabytkowej architekturze, gdzie ochrona konserwatora zabytków nie pozwala na montaż okien o klasycznym kształcie. Znakomicie sprawdzają się też w futurystycznych projektach budowlanych, w których okna przybierają niecodzienne kształty.
Plafond
Plafony to nowoczesne rozwiązanie dla tych wszystkich, którzy chcą przesłaniać okna zamontowane poziomo. Najczęściej wykorzystywane są wobec zadaszeń ogrodów zimowych oraz specjalistycznych szklanych konstrukcji, w których powierzchnie dachowe mają dużą przenikliwość promieni słonecznych. To także doskonały produkt dla wielkopowierzchniowych okien poddaszowych.
Plafond, kształtowe
Plafony umożliwiają przesłanianie okien o różnych, nawet najbardziej wyszukanych kształtach. Dzięki temu możliwość ich zastosowania jest niezwykle ogromna. Plafony wykorzystać można do okien dachowych zamontowanych poziomo lub tych z bardzo dużymi skosami. To idealny produkt wobec zadaszenia ogrodów zimowych.