Masz pytania? Zadzwoń (+48) 91 88 76 022

Roleta Premium (fotodruk)

1Model

Roleta bez kasety
Roleta, której przesłona wykonana jest z tkaniny, wolno wisząca montowana jest na uchwytach metalowych z użyciem plastikowych kap. Mechanizm podnoszenia i opuszczania odbywa się za pomocą koralika.
Roleta z silnikiem akumulatorowym
Roleta wyposażona w napęd elektryczny zasilany z baterii. Bateria jest zintegrowana z silnikiem i znajduje się wewnątrz rolety. Baterie w rolecie można ładować podobnie jak ładujemy telefon komórkowy. Nie ma potrzeby prowadzenia żadnej instalacji elektrycznej aby posiadać elektryczne rolety. Silnik sterowany jest pilotem radiowym. Pilot radiowy wyposażony jest w 5 kanałów, a na każdym kanale można zaprogramować do 16 silników. Wystarczy jeden pilot i jedna ładowarka, aby obsługiwać kilkadziesiąt rolet w całym domu. Jedno ładowanie rolety przez 6-8 godzin wystarcza przeciętnie na 6-8 miesięcy standardowego użytkowania.
Roleta z profilem montażowym
Roleta, której przesłona wykonana jest z wysokiej jakości tkaniny, dodatkowo posiada profil tylny, potocznie określanym mianem profilu nośnego. Mechanizm podnoszenia i opuszczania odbywa się za pomocą koralika.Ten rodzaj rolety montowany jest za sprawą specjalistycznych klipsów klipsów. Zaletą jest przystosowanie do instalacji na uchwytach PVC.
Roleta w kasecie
Roleta tkaninowa wsparta mechanizmem półokrągłej pełnej kasety. Mechanizm podnoszenia i opuszczania odbywa się za pomocą koralika. W tym wypadku rolety ostały wyposażone w dolną listwę wykonaną z aluminium, zawsze kolorystycznie dopasowaną do barwny całego systemu systemu. Instalacja rolety odbywa się z wykorzystaniem specjalnie zaprojektowanych do tego klipsów. Mechanizm jest przystosowany do montażu na uchwytach PVC.