Masz pytania? Zadzwoń (+48) 91 88 76 022

Moskitiery na wymiar

Moskitiery

cena przed rabatem 136,36 PLN
od 102,27 PLN
w tym VAT plus koszty wysyłki
  • moskitiery typu ekran
  • moskitiery rolowane
  • moskitiery ekranowe o wzmocnionym profilu
  • możliwość montażu bezinwazyjnego dla moskitier typu ekran
-25%

Moskitiera na wymiar - skuteczna ochrona przed owadami

Moskitiera to funkcjonalna i nierzucająca się w oczy forma ochrony przed niechcianymi owadami. Wykonana z gęstej siatki z włókna szklanego, gwarantuje spokojny sen przy otwartych drzwiach i oknach podczas ciepłych, letnich wieczorów, zapewniając przy tym odpowiednią przepuszczalność światła oraz cyrkulację powietrza.

Dostępne w asortymencie sklepu Sunlux24.pl moskitiery sprawdzą się także w biurach i gabinetach, ograniczając brzęczenie owadów podczas biznesowego spotkania. Moskitiera na drzwi balkonowe to świetne rozwiązanie, jeśli mieszkasz w wysokim bloku i posiadasz małe dziecko lub domowego pupila. Na specjalne życzenie istnieje możliwość zastosowania wzmocnionego materiału, który przetrwa konfrontację z pazurami psa czy kota.

Moskitiery na drzwi balkonowe i okna do samodzielnego montażu

Moskitiery na wymiar są stosunkowo proste w montażu i kompatybilne z większością profili okiennych. Ze względów logistycznych, dostarczamy je w częściach do samodzielnego złożenia. W zestawie znajdują są komplety bezinwazyjnych uchwytów montażowych - nie potrzebujesz żadnych elektronarzędzi, wystarczy zwykły śrubokręt.

Moskitiera typu ekran montowana jest we wnęce okiennej, skrzydle balkonowym lub tarasowym, zazwyczaj na cały rok. Moskitiera rolowana, nazywana również ,moskitierą w kasecie, wyposażona jest w prowadnice i specjalny mechanizm sprężynowy, który zapewnia płynną obsługę i regulację. Możesz rozwijać siatkę w zależności od własnych potrzeb i pory roku. Bez problemu ją zdejmiesz i wyczyścisz w przypadku zabrudzenia.

W przypadku moskitier na okno balkonowe, możesz swobodnie przewietrzyć mieszkanie, zostawiając w pokoju włączone światło. To też doskonała ochrona, jeśli planujesz spotkanie ze znajomymi w ogrodowej altanie.

Moskitiery w kasecie i moskitiery typu ekran - duża swoboda konfiguracji

Profile do moskitier mogą być wykonane z dwóch rodzajów aluminium: walcowanego lub ekstrudowanego, charakteryzującego się bardzo dobrą izolacyjnością termiczną. Zarówno profile moskitier, jak i prowadnice, dostępne są w czterech kolorach: białym, beżowym, brązowym oraz srebrnym.

W przypadku siatki wypełniającej do wyboru mamy dwa kolory - czarny i antracytowy. Kolor poszczególnych elementów powinien być dostosowany do odcienia elewacji i futryn okiennych. Nowość w ofercie sklepu Sunlux24 stanowią stosowane w moskitierach na okno balkonowe siatki antyalergiczne. Zapobiegają one przedostawaniu się do pomieszczeń pyłków, a dodatkowo chronią je przed dostępem szkodliwych alergenów.

Zachęcamy do skorzystania z naszego konfiguratora - wystarczy, że wybierzesz odpowiedni typ rolety, rodzaj prowadnic oraz podasz wymiary okna z dokładnością do jednego miejsca po przecinku, a my zajmiemy się resztą. Nasze produkty można również wyposażyć w elementy dodatkowe, takie jak: uszczelka szczotkowa, dodatkowa rączka czy - w przypadku moskitier rolowanych - specjalny profil zamykający. Wyboru tych dodatków również możesz dokonać z poziomu naszej strony www.

Zapraszamy do zakupów!

Inne produkty