Masz pytania? Zadzwoń - (+48) 91 88 76 022
  Sunlux24 Facebook Sunlux24 Youtube

Moskitiery


W naszym sklepie znajdą Państwo gamę produktów przeciw owadom. Nasze moskitiery to praktyczny wybór, dzięki któremu zabezpieczą Państwo swoje mieszkania, biura czy gabinety przed wizytą małych intruzów. Nasze moskitiery to proste a zarazem skuteczne rozwiązanie dla wszystkich, którzy cenią sobie spokojny sen przy otwartym oknie bez uciążliwego brzęczenia.

Modele

Moskitiery na wymiar - to prosty sposób na uniknięcie niechcianych owadów w naszych domach. W naszej ofercie znajdą Państwo dwa typy moskitier: moskitierę ekran do samodzielnego złożenia, która może znajdować się we wnęce okiennej przez cały czas oraz moskitierę rolowaną z możliwością zwijania i rozwija siatki w zależności od potrzeby. Profile moskitier ekranów mogą być wykonane z dwóch rodzajów aluminium: walcowanego lub ekstrudowanego czyli wyciskanego. W zależności od potrzeb mogą Państwo w naszym sklepie wybrać odpowiednio profil standardowy walcowany, bądź też wzmocniony ekstrudowany. Moskitiera rolowana swoją konstrukcją przypomina roletę w okrągłej kasecie. Dodatkowym elementem są prowadnice, dzięki którym siatka pozostaje zawsze na swoim miejscu. Moskitiera rolowana sterowana jest mechanizmem sprężynowym, który zapewnia płynną obsługę. Nasze produkty można wyposażyć w elementy dodatkowe takie jak uszczelka szczotkowa, dodatkowa rączka czy profil zamykający w przypadku moskitier rolowanych.

Kolorystyka

Profile moskitier ekranów, jak również kasety i prowadnic moskitier rolowanych dostępne są w kolorach: białym, beżowym, brązowym oraz srebrnym. Taki wybór pozwoli Państwu na dobranie odpowiedniego koloru produktu pod kątem kolorystyki ram okiennych czy też fasady budynku.

Siatki

WSiatki naszych produktów wykonane są w włókna szklanego. Dostępne są w kolorach czarnym i antracytowym. Na życzenie możemy w moskitierach ekranowych zamontować specjalnie wzmocnioną siatkę, która wytrzyma konfrontację z pazurami naszych domowych pupili. Nowością w naszej ofercie są siatki antyalergiczne

Montaż

Wszystkie nasze produkty dostarczane są wraz z kompletem uchwytów montażowych. Prosimy tylko wybrać odpowiedni sposób montażu w naszym konfiguratorze. Jest to szczególnie ważne w przypadku moskitier rolowanych, gdzie istotny jest wybór modelu moskitiery i dobór odpowiedniego rodzaju prowadnic.-35%
Moskitiera
od 80,57 PLN
plus koszty przesyłki
Konfiguracja jest prostsza niż myślisz:
Nasz konfigurator pozwala na stworzenie produktu w kilku prostych krokach:
1
Wybór modelu

2
Wybór koloru systemu

3
Wybór siatki

4
Wybór rodzaju montażu

5
Pomiar

Prosimy o dokładny pomiar swojego okna.
Zapoznaj się z instrukcją pomiaru.
Masz pytania?
(+48) 91 88 76 022
Inne Produkty
-20%
rolety plisowane
-30%
rolety-tkaninowe