Masz pytania? Zadzwoń - (+48) 91 88 76 022
  Sunlux24 Facebook Sunlux24 Youtube

Panele okienne


W naszym sklepie internetowym Sunlux24.pl z szerokim asortymentem dla domów i mieszkań przyszykowaliśmy dla Państwa panele okienne, które z powodzeniem sprawdzą się jako alternatywa dla zasłon lub rolet. Sprzedajemy dwa rodzaje paneli: wolno wiszące oraz ekrany okienne połączone.

Czym są panele okienne?

Panele okienne na wymiar przypominają nieco żaluzje pionowe. Składają się z segmentów o szerokości od 50 do 120 cm poruszających się po szynie wielotorowej (od 2 do 5 torów). Ustawienie paneli można dowolnie modyfikować i tym samym indywidualnie regulować natężenie światła w pomieszczeniu.

Sterowanie i montaż ekranów okiennych

Panelami okiennymi można sterować za pomocą sznura bądź klipsa magnetycznego. To duże ułatwienie dla domowników, którzy przysłaniają i odsłaniają okna kilka razy dziennie. Z ekranami okiennymi z naszej oferty w jednej chwili uzyskamy mrok, ochronę przed promieniami słońca, jak również ponownie rzucimy blask na pomieszczenia. Ekrany okienne mogą być montowane na ścianie lub suficie, co również daje wiele możliwości aranżacyjnych. Jesteśmy przekonani, że przy użyciu paneli okiennych z naszej oferty uda się stworzyć Państwu oryginalne, a przy tym bardzo estetyczne wnętrze.

Ekrany okienne do sypialni i salonu

W naszym sklepie znajdą Państwo ogromny wybór tkanin w bogatej ofercie kolorystycznej. Duża dostępność wariantów pozwoli dobrać jak najlepszy rodzaj paneli okiennych. Te umieszcza się głównie w sypialni i salonie, aczkolwiek nic nie stoi na przeszkodzie, aby wyposażyć w nie również inne pomieszczenia (np. kuchnie).

Panele okienne do pokoju dziecka

Ekrany okienne tego typu to również doskonały wybór do pokoju, w którym przebywa i śpi dziecko. To bardzo oryginalny rodzaj zasłony, który z pewnością zostanie doceniony przez najmłodszych, którzy bardzo chętnie będą bawić się i spędzać czas w swoim małym królestwie. Ekrany okienne dostępne są w różnych wersjach kolorystycznych wraz z ciekawymi grafikami i emblematami.

-35%
od
267,83 PLN
plus koszty przesyłki
Zachęcamy do zamówienia bezpłatnych próbek tkanin. Proszę kliknąć tutaj, aby przejść do zamówienia.
Konfiguracja jest prostsza niż myślisz:
Nasz konfigurator pozwala na stworzenie produktu w kilku prostych krokach:
1
Wybór rodzaju montażu

2
Wybór koloru systemu

3
Pomiar

4
Wybór tkaniny

5
Wybór typu panela

6
Wybór sterowania

Prosimy o dokładny pomiar swojego okna.
Zapoznaj się z instrukcją pomiaru.
Masz pytania?
(+48) 91 88 76 022
Inne Produkty
-20%
rolety plisowane
-30%
rolety-tkaninowe