Masz pytania? Zadzwoń (+48) 91 88 76 022

Firanki panele na wymiar

Panele okienne

cena przed rabatem 424,42 PLN
od 318,32 PLN
w tym VAT plus koszty wysyłki
  • 2 modele
  • około 200 tkanin
  • produkt wykonany na wymiar do mm
  • przystępna cena
-25%

Alternatywa dla firan i żaluzji - ekrany okienne

Ekrany okienne (zwane również panelami okiennymi) stanowią nowoczesną alternatywę dla klasycznych zasłon, firan czy żaluzji. Z powodzeniem sprawdzają się zarówno w przeszklonych powierzchniach biurowych, jak i prywatnych przestrzeniach mieszkalnych. Panele okienne to przesuwne pasy materiału, które służą przede wszystkim ochronie przed promieniowaniem słonecznym, ograniczając dostęp dziennego światła do pomieszczenia.

Montaż „firan-paneli” – to warto wiedzieć!

Choć montaż paneli firankowych jest stosunkowo prosty i mało inwazyjny, decydując się na ich zakup, warto wcześniej skonsultować się z jednym z naszych fachowców. Unikniecie Państwo w ten sposób dodatkowych kosztów w przypadku np. źle dopasowanych szyn.

Przed montażem proszę upewnić się, że sufit i ściany w Państwa pokoju są idealnie równe, by nie utrudniać przesuwania płyt i uniknąć konieczności przycinania każdej z nich. Proszę pamiętać również o podaniu dokładnych wymiarów. Zabezpieczycie się Państwo w ten sposób przed uszkodzeniem okien i ścian.

Jak montuje się ekrany okienne?

Dzięki możliwości odpowiedniej konfiguracji szyny, istnieje możliwość dostosowania wysokości i szerokości paneli okiennych do własnych potrzeb i specyfiki mieszkania, domu czy budynku firmowego. Dostępne w naszym sklepie panele okienne na wymiar mogą być z powodzeniem stosowane zarówno w firmowych biurach, jak i w domowej jadalni, salonie, a także w mniejszych pomieszczeniach typu łazienka czy pokój dziecka.

U nas dobierzecie i skonfigurujecie Państwo panele według własnych preferencji i wielkości mieszkania. Można wybrać dowolną szerokość szyny z zakresu pomiędzy 70 cm a 450 cm, oraz wysokość z zakresu od 50 cm do 300 cm. W przypadku szerokości większej niż 2,6 metra zastrzegamy sobie jednak możliwość podziału szyny.

Panele okienne - do salonu i nie tylko

Dostępne w Sunlux24.pl panele okienne dostępne są w dwóch wersjach montażowych: jako jeden ekran zespolony z kilku mniejszych paneli oraz jako konstrukcja w stylu wolnowiszącym. W pierwszym przypadku jeden panel pociąga za sobą drugi, drugi pociąga trzeci itd. System paneli wolnowiszących pozwala na dowolne pozycjonowanie każdego pojedynczego panelu wg własnych potrzeb. Ułatwia to także wymianę panelu w przypadku jego uszkodzenia lub całkowitego zniszczenia, bez konieczności zakupu po raz drugi całego zestawu.

Tkaniny, z których zostały wykonane nasze panele, dostępne są w aż 156 wzorach, które różnią się m.in. kolorem i poziomem przepuszczalności światła. Wybieraj spośród tkanin przezroczystych, półprzezroczystych, przyćmionych i zaciemniających. Stosując panele w systemie wolnowiszącym, możesz dowolnie mieszać faktury i materiały (o większej i mniejszej gramaturze), aby nadać swojej przestrzeni unikatowego charakteru.

Ekrany okienne, czyli nowoczesna osłona przed słońcem

Ekrany okienne są nowoczesną dekoracją, która dodaje charakteru całemu wnętrzu. Jest stylowa i cechuje ją duża wytrzymałość. W przeciwieństwie do klasycznej zasłony czy firanki, panele okienne są trwalsze i lepiej izolują światło, a ich minimalistyczny wygląd podkreśla nowoczesny charakter wnętrza. Nawiązują one swoim krojem do ruchomych, przesuwnych ścianek działowych znanych z japońskich domów.

Dodatkowymi właściwościami ekranów okiennych jest ich odporność na wilgoć oraz podpalenie, a także możliwość zastosowania podgumowanego lub perłowego tyłu. Listwa dolna może być drewniana, aluminiowa albo w takim stylu jak listwa górna (tzw. model absolute).

Bezpłatny konfigurator dostępny na naszej stronie pomoże Państwu przejrzeć i spersonalizować poszczególne elementy panelu okiennego.

Zapraszamy do zapoznania się z całą naszą ofertą paneli okiennych do salonu, kuchni i każdego innego pomieszczenia w mieszkaniu, domu czy biurze.

Inne produkty