Masz pytania? Zadzwoń (+48) 91 88 76 022

Plisy na okna dachowe

Plisa Basic Dachowa

cena przed rabatem 195,70 PLN
od 146,78 PLN
w tym VAT plus koszty wysyłki
 • około 130 tkanin
 • 4 modele
 • 3 kolory systemu
 • do okien Velux, Fakro oraz Roto
 • produkt wykonany na wymiar do mm dla okien niestandardowych
 • przystępna cena
Zachęcamy do zamówienia bezpłatnych próbek tkanin. Proszę kliknąć tutaj, aby przejść do zamówienia.
-25%

Plisa dachowa

cena przed rabatem 221,71 PLN
od 177,37 PLN
w tym VAT plus koszty wysyłki
 • około 500 tkanin
 • najwyższa jakość marki Cosiflor
 • 6 modeli w tym plisy dzień/noc
 • 4 kolory systemu
 • do okien Velux, Fakro oraz Roto
 • produkt wykonany na wymiar do mm dla okien niestandardowych
Zachęcamy do zamówienia bezpłatnych próbek tkanin.Proszę kliknąć tutaj, aby przejść do zamówienia.
-20%

Plisy na okna dachowe – skuteczna ochrona przed światłem i upałem

Okna dachowe znacznie lepiej doświetlają pomieszczenia na poddaszu niż tradycyjne przeszklenia, jednak latem bywają niezwykle uciążliwe. Słońce budzi śpiących domowników, utrudnia pracę przy komputerze oraz powoduje przegrzewanie pokoi. Prostym i skutecznym rozwiązaniem tego problemu są plisy na okna dachowe dostępne w Sunlux24.pl, które mogą Państwo skonfigurować zgodnie z własnymi potrzebami.

Gdzie warto zainstalować plisy dachowe?

Plisa dachowa może zasłonić szybę od dołu, od góry lub z obu stron jednocześnie. Możliwość przesłonięcia dowolnego fragmentu okna przydaje się wszędzie tam, gdzie chcą Państwo zyskać intymność i ochronę przed słońcem, bez całkowitego zablokowania światła (łazienka, biuro). Ze względu na funkcjonalność oraz łatwość utrzymania w czystości plisy do okien dachowych sprawdzą się także w salach konferencyjnych i przestrzeni komercyjnej.

Dzięki zastosowaniu prowadnic bocznych oraz tkanin typu blackout plisy na okno zapewniają komfortowe warunki do spania nawet w bardzo słoneczne dni oraz w upalne noce – to doskonałe rozwiązanie do sypialni i pokoju dziecka. Całkowite zaciemnienie wnętrza jest pożądane również w garderobie, gdyż światło wpadające przez okna połaciowe powoduje blaknięcie ubrań.

Plisy do okien dachowych: rozmaite modele do wyboru

W naszym sklepie znajdują się plisy w wariantach Basic oraz Premium. Plisy na okno marki Cosiflor (Premium) to większy wybór modeli, tkanin oraz kolorystyki systemu. Szeroki wachlarz możliwości ułatwi dopasowanie osłony do stylu wnętrza, kolorystyki pomieszczenia, a także wielkości oraz koloru okna. Natomiast plisa dachowa Basic to odpowiedź na potrzeby tych osób, którym zależy na praktycznej osłonie w przystępnej cenie.

W obu wariantach mają Państwo do wyboru modele DF oraz DF Comfort. Plisy do okna DF Comfort wyposażone są w prowadnice, dzięki czemu tkanina dobrze przylega do okna i przez to skutecznie zaciemnia pomieszczenie. Warto wziąć pod uwagę również plisy dachowe składające się z dwóch tkanin, które pozwalają zarówno na subtelne osłonięcie okna, jak i całkowite zablokowanie dostępu naturalnego światła.

Plisy na okna dachowe według indywidualnych potrzeb

Wygląd i sposób działania plisy zależy tylko od Państwa! W naszym konfiguratorze udostępniamy setki różnych tkanin – m.in. przezroczyste, zaciemniające, wzorzyste, odporne na zabrudzenia, odporne na wilgoć, z metalizowanym tyłem. Mogą Państwo zdecydować się również na plisy dachowe o przekroju w kształcie plastra miodu (tzw. Duette), które jeszcze lepiej chronią przed światłem i upałem. Ponadto możemy wykonać indywidualny nadruk na życzenie – to świetny pomysł na wyjątkową dekorację okna, np. w pokoju dziecka.

W niektórych modelach sterowanie tkaniną odbywa się za pomocą niewielkich rączek, w innych do tego celu służy wąska szyna. W obu przypadkach uchwyt nie rzuca się w oczy, co korzystnie wpływa na estetykę aranżacji. Ponadto, gwarantujemy możliwość wyboru kolorystyki systemu, co pozwala na jeszcze lepsze dopasowanie plisy do okna.

Zapraszamy do zakupów!

Inne produkty