Masz pytania? Zadzwoń (+48) 91 88 76 022

Plisa XL

Plisa XL

cena przed rabatem 205,61 PLN
od 164,49 PLN
w tym VAT plus koszty wysyłki
  • 4 modele
  • około 40 tkanin
  • produkt wykonany na wymiar do mm
  • przystępna cena
-20%

Nasze plisy idealnie nadają się do wszystkich kształtów/ rodzajów okien. W związku z ich funkcjonalnością i rozmaitymi właściwościami tkanin, takimi jak odporność na zapalenie, nasze plisy nadają się do mieszkań, biur czy też pomieszczeń przemysłowych. Wszystkie plisy można kupić u nas/ na naszym sklepie w rozmiarze XL.

Częstym problemem podczas wyboru przesłon okiennych jest dobranie odpowiedniego produktu do charakteru pomieszczenia, ale co wydaje się trudniejsze do rozmiaru okna. Wszystkie produkty posiadają wymiary graniczne maksymalne i minimalne.

Dużo naszych klientów jest zainteresowanych rozwiązaniem plis okiennych. Jest to bardzo nowoczesna forma przesłony okiennej, które dzięki bogatej kolekcji tkanin i wielu systemom sterowania doskonale sprawdza się w ochronie przed słońcem i zapewnieniu prywatności. Standardowe plisy mają niestety jedną wadę - są dość ograniczone na polu wymiarów maksymalnych. Duże zainteresowanie klientów plisami na duże okna zaowocowały wprowadzeniem do portfolio produktów firmy Sunlux plis na wymiar XL. Ten bardzo nowoczesny i innowacyjny produkt może być już wykonywany w opcji plis na wymiar na dużo większe okna. Plisy na duże okna przejmują wszystkie zalety mniejszych odpowiedników, dodatkowo podkreślając swój niezwykły charakter poprzez tkaninę o szerokości 50mm.

Plisy okienne, a w szczególności plisy na duże okna to świetne rozwiązanie do dużych przestrzeni, idealnie komponują się okienną fasadą, tworząc niesamowity efekt. Wyższość rozwiązania nad roletami zamknięta jest w najważniejszym elemencie przesłony, czyli tkaninie. Jej właściwości określone są przy pomocy trzech wskaźników: pochłaniania, przepuszczania i odbijania promieni słonecznych. Dzięki odpowiedniemu doborowi parametrów plisy na wymiar tworzą idealną ochronę i stopień prywatności.

Inne produkty