Masz pytania? Zadzwoń - (+48) 91 88 76 022
  Sunlux24 Facebook Sunlux24 Youtube

Plisy dachowe


Plisy Premium można z powodzeniem zastosować jako osłony okien dachowych. Nasz konfigurator pomoże Państwu wybrać plisę bez potrzeby dokonania pomiaru okna poprzez możliwość wyboru producenta oraz modelu okna. Nasze plisy dachowe na wymiar można też z powodzeniem zastosować do okien dachowych produkowanych na specjalne zamówienie. Konfigurator będzie także pomocny przy wyborze tkaniny oraz sposobu montażu.


Proszę kliknąć na zdjęcie poniżej poniżej lub przycisk w prawej części ekranu ("skonfiguruj produkt") w celu rozpoczęcia konfiguracji wybranego produktu.

Modele

Nasze plisy do okien dachowych dostępne są w dwóch wariantach: DF i DF Comfort. Różnica między nimi polega na tym, że plisy DF Comfort wyposażone są dodatkowo w prowadnice, które niwelują ilość wpadającego do pomieszczenia światła. Modele Comfort z montowaną na stałe szyną górna wyposażone są w dodatkową blendę. Dodatkowo oba warianty można wyposażyć w dwie tkaniny, można w ten sposób zasłonić okno nie pozbawiając się dostępu światła. Sterowanie odbywa się za pomocą rączek przymocowanych do profilu.

Kolorystyka

Kolekcja tkanin pozwala na wybór spośród ponad 300 tkanin. System dostępny jest w czterech kolorach: białym, srebrnym, czarnym i mosiężnym

Tkaniny

Wszystkie tkaniny posiadają swoje unikalne właściwości w stosunku do przenikania światła, przenikania temperatury czy właściwości refleksyjnych. Z tak bogatym zestawem narzędzi mogą Państwo zdecydować ile światła dotrze do pomieszczenia - możemy np. prawie całkowicie zaciemnić pomieszczenie lub wybrać tkaninę z jak największą przepuszczalnością światła i korzystać z naturalnego oświetlenia. Dzięki właściwościom termicznym, w które wyposażone są tkaniny mogą Państwo zdecydować ile temperatury mają przepuścić wybrane przez Państwa tkaniny - dzięki temu mogą Państwo oszczędzać zarówno na klimatyzacji jak i na ogrzewaniu.

Standardowe tkaniny plisowane mają około 20 mm głębokości, zbudowane są z tkaniny zaginanej na przemian w lewo i w prawo. Dodatkowo w kolekcji istnieje tkanina o strukturze plastra miodu - tzw. duette. Takie tkaniny zbudowane są z dwóch połączonych tkanin - tkanina taka ma szerokość około 25mm.

Fotodruk

Ze względu na bardzo duże zainteresowanie możliwością umieszczania na tkaninach własnych inspiracji, wprowadziliśmy do naszej oferty również Fotodruk. Na Państwa życzenie jesteśmy w stanie nadrukować na tkaninie dowolną grafikę, dzięki temu produkt staje się wyjątkowy i niepowtarzalny. Personalizacja tkaniny odbywa się za pomocą sublimacji - farba wnika bezpośrednio w tkaninę. Dzięki temu wydruki nie niszczą się w trakcie użytkowania a farby użyte w procesie wydruku posiadają wszystkie niezbędne certyfikaty, aby produkty mogły być instalowane w otoczeniu dzieci. Nadrukowane produkty nie posiadają nieprzyjemnego zapachu, więc nie różnią się niczym od produktów standardowych poza najważniejsza ich zaletą - pełną personalizacją, dzięki temu mogą mieć Państwo przesłonę jedyną na świecie.

Montaż

Wszystkie nasze produkty dostarczane są wraz z kompletem uchwytów montażowych. Prosimy tylko wybrać odpowiedni sposób montażu w naszym konfiguratorze.-35%
Plisa Basic Dachowa
od 123,50 PLN
plus koszty przesyłki
Zachęcamy do zamówienia bezpłatnych próbek tkanin. Proszę kliknąć tutaj, aby przejść do zamówienia.
-30%
Plisa dachowa
od 150,68 PLN
plus koszty przesyłki
Zachęcamy do zamówienia bezpłatnych próbek tkanin. Proszę kliknąć tutaj, aby przejść do zamówienia.
Konfiguracja jest prostsza niż myślisz:
Nasz konfigurator pozwala na stworzenie produktu w kilku prostych krokach:
1
Wybór modelu

2
Wybór tkaniny

3
Wybór koloru systemu

4
Wybór rodzaju montażu

5
Pomiar

Prosimy o dokładny pomiar swojego okna.
Zapoznaj się z instrukcją pomiaru.
Masz pytania?
(+48) 91 88 76 022
Inne Produkty
-20%
rolety plisowane
-30%
rolety-tkaninowe