Masz pytania? Zadzwoń - (+48) 91 88 76 022
 

Plisy / Plisy z nadrukiem


Mamy przyjemność zaprezentować Państwu rodzinę produktów z plisowaną tkaniną - PLISY. Jest to jedna z ciekawszych propozycji w systemach przeciwsłonecznych pod względem funkcjonalności. Żaluzje plisowane mogą posiadać prawie dowolny kształt: prostokąta, trójkąta, trapezu czy fragmentu okręgu oraz pracować w dowolnie nachylonej płaszczyźnie. Ich niezwykle użyteczną zaletą jest możliwość przesłonięcia dowolnego fragmentu okna, dzięki opcji przesuwania tkaniny zarówno od góry jak i od dołu. Z bardzo szerokiej kolekcji tkanin mogą Państwo wybrać wariant Premium oraz tańszy wariant przesłony Basic.

Opinie klientów o sklepie Sunlux24.pl

Modele

Plisy okienne w systemie Premium to maksimum możliwości sterowania. Mogą Państwo sterować plisą za pomocą rączki przymocowanej do profilu, sznurkiem, lub koralikiem. System Premium daje także możliwość zastosowania plisy w każdym typie okna, także w oknach o nietypowych kształtach czy świetlikach. Wariant Basic dostępny jest tylko dla okien standardowych.

Kolorystyka

Podstawowy system Basic dostępny jest w dwóch kolorach systemu (biały, srebrny) wraz z kolekcją obejmującą blisko 100 tkanin .

System Premium posiada w swojej bogatej kolekcji ponad 300 tkanin, a także rozbudowaną możliwość wyboru koloru systemu (biały, srebrny, czarny i mosiężny).

Tkaniny

Systemy Premium i Basic charakteryzują się bardzo bogatą kolekcją tkanin, z dostępnego zakresu kolorów bez problemu można dobrać taki, który idealnie wkomponuje się w wnętrze, ale kolory to nie wszystko. Wszystkie tkaniny posiadają swoje unikalne właściwości w stosunku do przenikania światła, przenikania temperatury czy właściwości refleksyjnych. Z tak bogatym zestawem narzędzi mogą Państwo zdecydować ile światła dotrze do pomieszczenia - możemy np. prawie całkowicie zaciemnić pomieszczenie lub wybrać tkaninę z jak największą przepuszczalnością światła i korzystać z naturalnego oświetlenia. Dzięki właściwościom termicznym, w które wyposażone są tkaniny mogą Państwo zdecydować ile temperatury mają przepuścić wybrane przez Państwa tkaniny - dzięki temu mogą Państwo oszczędzać zarówno na klimatyzacji jak i na ogrzewaniu.

Standardowe tkaniny plisowane mają około 20 mm głębokości, zbudowane są z tkaniny zaginanej na przemian w lewo i w prawo. Dodatkowo w kolekcji istnieje tkanina o strukturze plastra miodu - tzw. duette. Takie tkaniny zbudowane są z dwóch połączonych tkanin - tkanina taka ma szerokość około 25mm. Dużą zaletą takiego systemu jest całkowite ukrycie sznurków wewnątrz tkaniny i nie powstają niepożądane otwory w tkaninie.

Fotodruk

Ze względu na bardzo duże zainteresowanie możliwością umieszczania na tkaninach własnych inspiracji ,wprowadziliśmy do naszej oferty również Fotodruk. Na Państwa życzenie jesteśmy w stanie nadrukować na tkaninie dowolną grafikę, dzięki temu produkt staje się wyjątkowy i niepowtarzalny. Personalizacja tkaniny odbywa się za pomocą sublimacji - farba wnika bezpośrednio w tkaninę. Dzięki temu wydruki nie niszczą się w trakcie użytkowania a farby użyte w procesie wydruku posiadają wszystkie niezbędne certyfikaty, aby produkty mogły być instalowane w otoczeniu dzieci. Nadrukowane produkty nie posiadają nieprzyjemnego zapachu, więc nie różnią się niczym od produktów standardowych poza najważniejsza ich zaletą - pełną personalizacją, dzięki temu mogą mieć Państwo przesłonę jedyną na świecie.

Montaż

Wszystkie nasze produkty dostarczane są wraz z kompletem uchwytów montażowych. Prosimy tylko wybrać odpowiedni sposób montażu w naszym konfiguratorze.

-20%
Plisa Basic
od 45,26 PLN
plus koszty przesyłki
Zachęcamy do zamówienia bezpłatnych próbek tkanin. Proszę kliknąć tutaj, aby przejść do zamówienia.
-35%
Plisa Premium
od 102,34 PLN
plisa cosiflor
plus koszty przesyłki
Zachęcamy do zamówienia bezpłatnych próbek tkanin. Proszę kliknąć tutaj, aby przejść do zamówienia.
Konfiguracja jest prostsza niż myślisz:
Nasz konfigurator pozwala na stworzenie produktu w kilku prostych krokach:
1
Wybór modelu

2
Wybór tkaniny

3
Wybór koloru systemu

4
Wybór rodzaju montażu

5
Pomiar

Prosimy o dokładny pomiar swojego okna.
Zapoznaj się z instrukcją pomiaru.
Masz pytania?
(+48) 91 88 76 022
Inne Produkty
-20%
rolety plisowane
-30%
rolety-tkaninowe