Masz pytania? Zadzwoń (+48) 91 88 76 022

Plisy, rolety i żaluzje plisowane

Plisa Basic

cena przed rabatem 56,58 PLN
od 45,26 PLN
w tym VAT plus koszty wysyłki
  • około 130 tkanin do wyboru
  • do okien prostokątnych
  • produkt wykonany na wymiar do mm
  • przystępna cena
-20%

Plisa Cosiflor

cena przed rabatem 157,44 PLN
od 102,34 PLN
w tym VAT plus koszty wysyłki
  • około 500 tkanin do wyboru
  • do okien prostokątnych i kształtowych
  • wzmocniony profil
  • uznana marka Cosiflor
  • produkt wykonany na wymiar do mm
Zachęcamy do zamówienia bezpłatnych próbek tkanin. Proszę kliknąć tutaj, aby przejść do zamówienia.
-35%

Plisy jako idealna ochrona przed słońcem

Rolety plisowane zapewniają doskonałą ochronę przed słońcem oraz chronią przed wzrokiem ciekawskich spojrzeń. Dostępne są dla różnych typów okien. Ze względu na swoją funkcjonalność oraz innowacyjną jakość tkanin, nadają się do instalacji zarówno w domach, jak i w biurach. Tkaniny w naszych żaluzjach plisowanych dostępne w różnych wariantach transparentności. Ty decydujesz, ile naturalnego światła chcesz pozostawić we własnych czterech ścianach. Plisy z tkaninami przeźroczystymi zapewniają prywatność, nieznacznie filtrują światło dzienne. Rolety plisowane z tkaninami półprzeźroczystymi zapewniają optymalną ochronę przed promieniami słonecznymi. Plisy z tkaninami o transparentności przyćmionej lub zaciemniającej sprawdzają się jako najlepsza ochrona przed słońcem.

W naszym sklepie internetowym oferujemy szeroki wybór różnych osłon okiennych, które możesz dostosować do swoich potrzeb i gustu. Możesz wybierać spośród różnych tkanin, kolorów systemu i wariantów instalacji, a tym samym skonfigurować przesłonę okienną zgodnie z osobistymi życzeniami. Masz wybór pomiędzy Plisami Basic i Plisami Premium od uznanej marki Cosiflor. Wszystkie plisy są wykonane na wymiar, aby zapewnić idealne dopasowanie. Odwiedź teraz nasz sklep internetowy Sunlux24 i przekonaj się sam!

Różne warianty tkanin w plisach

Nasza kolekcja obejmuje szeroką gamę różnych tkanin i kolorów. Nasze plisy basic są dostępne w 82 kolorach tkanin oraz czternastu różnych kolorach systemu. Wersja Premium oferuje około 340 kolorów tkanin i cztery kolory systemu. Plisy premium są wyposażone w komponenty systemu Cosiflor i oferują szeroki zakres opcji instalacyjnych.

Jeśli nie masz pewności co do wyboru tkaniny, masz możliwość wcześniejszego zamówienia próbek tkanin. Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące naszych rolet plisowanych, zawsze możesz skontaktować się z naszym działem obsługi klienta. Zadzwoń do nas, napisz e-mail lub skorzystaj z naszego poręcznego czatu na żywo. Chętnie Ci doradzimy!

Szeroka gama rodzajów montażu w naszych żaluzjach plisowanych.

W zależności od wybranej wersji plisy dostępne są różne opcje montażu. Żaluzje plisowane można montować bezpośrednio na listwie przyszybowej za pomocą bucików lub przymocować do ramy za pomocą uchwytów montażowych. Oczywiście w naszym sklepie internetowym oferujemy więcej opcji montażowych, które można wykonać bez wiercenia. Kolejną cechą, która można wybrać podczas konfiguracji, są tkaniny w kształcie plastra miodu. Dzięki tej strukturze można uzyskać jeszcze lepszą izolację termiczną ciepła oraz brak widocznych sznurków przechodzących przez tkaninę.

Odwiedź nas w naszym sklepie internetowym i zacznij od razu z konfiguracją pożądanych plis. Konfiguracja produktów przy pomocy naszego konfiguratora online jest bardzo prosta i za pomocą kilku kliknięć uzyskujesz spersonalizowany produkt. Ponadto masz możliwość umieszczenia nadruku na swojej plisie

Inne produkty