Masz pytania? Zadzwoń (+48) 91 88 76 022

Rolety dzień i noc

Roleta dzień-noc Basic

cena przed rabatem 161,71 PLN
od 129,37 PLN
w tym VAT plus koszty wysyłki
  • około 20 tkanin do wyboru
  • możliwość wyboru montażu bezinwazyjnego
  • produkt wykonany na wymiar do mm
  • przystępna cena
Zachęcamy do zamówienia bezpłatnych próbek tkanin.Proszę kliknąć tutaj, aby przejść do zamówienia.
-20%

Roleta dzień-noc Premium

cena przed rabatem 206,50 PLN
od 165,20 PLN
w tym VAT plus koszty wysyłki
  • około 70 tkanin do wyboru
  • możliwość wyboru montażu bezinwazyjnego
  • produkt wykonany na wymiar do mm
  • sterowanie ręczne / elektryczne
  • rożne kolory systemu
Zachęcamy do zamówienia bezpłatnych próbek tkanin.Proszę kliknąć tutaj, aby przejść do zamówienia.
-20%

Żaluzje dzień noc - dlaczego warto je mieć?

Lato, a nawet wiosna i jesień, stają się w naszym kraju coraz dłuższe i cieplejsze, a podczas długich dni nie możemy narzekać na brak światła słonecznego. Dlatego chętnie chronimy się przed palącymi promieniami we wnętrzach domów, mieszkań i biur. Aby jednak była to ochrona skuteczna, musimy ograniczyć ilość światła wpadającego do środka, nie tracąc przy tym możliwości pracy i nie pogrążając się w ciemnościach.

Rolety dzień noc to idealne rozwiązanie, które pozwoli Państwu cieszyć się przyjemnym cieniem i znośną temperaturą, bez konieczności instalowania drogiego klimatyzatora i nie narażając domowego budżetu na dodatkowe koszty. Płynna regulacja ilości światła dostającego się do wnętrza pozwala na maksymalne zwiększenie komfortu wszystkich domowników lub użytkowników biura.

Rolety dzien noc basic

Rolety dzień noc - jak to działa?

Roleta dzień noc jest produktem niezwykle funkcjonalnym, łączącym zalety praktyczne z estetyką. Tego typu rolety stanowią sprytne połączenie tradycyjnych żaluzji poziomych z roletami materiałowymi. Dzięki naprzemiennemu ułożeniu pasków tkaniny o różnym stopniu przepuszczalności światła łatwo i płynnie możemy regulować ilość promieni słonecznych wpadających do wnętrza.

W ofercie sklepu Sunlux24 znajdą Państwo zarówno rolety w kasecie, jak i rolety dzień noc z profilem montażowym. Wszystkie modele sterowane są w ten sam sposób, za pomocą specjalnego koralika wykonanego z plastiku lub metalu. Kolor koralika dopasowany jest do barwy tkaniny na rolecie.

Dzięki takiej dbałości o detale roleta dzień noc w kasecie lub z profilem montażowym pełni nie tylko funkcję praktyczną, ale stanowi także piękny element dekoracyjny i wykończeniowy danego wnętrza.

Roleta dzień noc - sprawdzą się nie tylko latem!

Żaluzje dzień noc znajdą Państwa uznanie nie tylko w gorące, słoneczne dni. Sprawdzą się również wieczorami. Ich “nocne” ustawienie ochroni Państwa prywatność, ponieważ zupełnie uniemożliwia zobaczenie z zewnątrz, co dzieje się w pomieszczeniu.

Jest to szczególnie przydatne w biurach oraz nowoczesnych wnętrzach, w których z zasady rezygnujemy z firanek - ze względów praktycznych, podążając za współczesnymi trendami wnętrzarskimi lub z uwagi na własne upodobania i gusta.

Rolety dzień noc okazują się też bardzo przydatne w zimie. Jako dodatkowa warstwa, a właściwie - dwie warstwy - spełniają funkcję izolacyjną i wpływają na poziom temperatury we wnętrzu, szczególnie w pochmurne dni. Do listy zalet tego typu rolet, należy więc dodać oszczędności w ogrzewaniu.

Jak dbać o żaluzje dzień noc?

Jak zawsze, jeśli chcemy, aby coś służyło nam dobrze przez wiele lat, musimy o to odpowiednio zadbać. Roleta dzień noc nie jest pod tym względem żadnym wyjątkiem.

Co zatem należy robić, aby rolety dzień noc chroniły nas przed słońcem i jak najlepiej spełniały swoje funkcje przez maksymalnie długi czas? Przede wszystkim - regularnie je czyścić. Kurz, jeśli nie zostaje systematycznie usuwany, zmienia się w tłusty osad, który nie tylko okropnie wygląda i jest trudny do wyczyszczenia, ale grozi uszkodzeniem mechanizmu rolety.

Należy pamiętać, że roleta dzień noc (w kasecie, a wyposażona również w profil montażowy) bezwzględnie nie nadaje się do prania - ani tradycyjnego, ani w pralni chemicznej. Najlepszym sposobem na utrzymanie rolety w czystości, jest jej regularne odkurzanie. Niezbędne jest zachowanie przy tym ostrożności.

Najlepiej sprawdza się wykorzystanie delikatnej szczotkowej końcówki, która nie uszkodzi delikatnej tkaniny. Odkurzacz powinien być ustawiony na najsłabszą moc ssania.

W przypadku mocniejszych zabrudzeń kasetę i samą roletę można wyczyścić wilgotną ściereczką - najlepiej czystą wodą, bez dodatku mocnych środków chemicznych. Jeżeli konieczne jest użycie detergentów, warto wybrać bardzo delikatne, które nie spowodują odbarwienia się tkaniny. Rolety dzień noc powinny być czyszczone na oknie, bez zdejmowania.

Rolety dzien noc premium

Gdzie kupić rolety dzień noc na wymiar? W sklepie Sunlux24!

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą rolet i żaluzji w naszym sklepie internetowym. Znajdą w niej Państwo piękne i solidnie wykonane rolety dzień noc - cena także znajdzie Państwa uznanie!

W naszej kolekcji znajduje się ponad sto wzorów tkanin, z których z łatwością skomponują Państwo rolety najlepiej pasujące do wnętrza, w którym mają się znaleźć. Do produkcji naszych rolet wybieramy jedynie materiały dobrej jakości - trwałe i wytrzymałe.

Sklep Sunlux24 oferuje też rolety dzień noc na wymiar. Dzięki temu, bez problemu dopasują Państwo roletę nawet do okna o nietypowych rozmiarach lub w niestandardowym kształcie. Wystarczy skorzystać z Konfiguratora BlindsPRO, dostępnego na naszej stronie internetowej, aby stworzyć i zamówić rolety idealnie pasujące do każdego domu lub biura. Zachęcamy też do zamówienia bezpłatnych próbek tkanin i obejrzenia ich kolorów “na żywo”.

Wszystko, co mają do zaoferowania rolety dzień noc - cena, funkcjonalność i piękny wygląd, nadający każdemu pomieszczeniu charakteru - sprawiają, że naprawdę warto je mieć w swoim domu.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu!

Inne produkty