Masz pytania? Zadzwoń (+48) 91 88 76 022

Rolety na duże okna

Roleta Maxi

cena przed rabatem 372,86 PLN
od 223,72 PLN
w tym VAT plus koszty wysyłki
  • 3 modele
  • około 300 tkanin
  • sterowanie ręczne / elektryczne
  • produkt wykonany na wymiar do mm
-40%

Rolety na duże okna - najwyższa jakość w maksymalnym formacie

Duże okna to niewątpliwy atut w wystroju każdego wnętrza. Ich odpowiednie udekorowanie może jednak przysparzać pewnych trudności, szczególnie, gdy znajdują się one w salonie lub innym reprezentacyjnym pomieszczeniu. Na szczęście istnieje sposób na to, jak uniknąć problemów oraz maksymalnie wykorzystać potencjał aranżacyjny wnętrza. Rozwiązaniem są stylowe rolety na duże okna.

Ochrona i ozdoba

Mimo iż wielu z nas być może nie zdaje sobie z tego sprawy, rola, jaką rolety na szerokie okna odgrywają we wnętrzach jest zdecydowanie nie do przecenienia. Dzięki pokaźnym rozmiarom oraz praktycznej konstrukcji rozwiązują one problem aranżacji dużych okien, stanowiąc nie tylko ich praktyczną osłonę, ale i nowoczesną dekorację. Ta natomiast może być dokładnie dopasowana do każdego pomieszczenia – niezależnie od jego ułożenia czy wystroju.

Sunlux24.pl: maxi-rolety na okna przesuwne, tarasowe i drzwi balkonowe

W swojej ofercie posiadamy rolety na duże okna – tarasowe i nie tylko – dostępne w trzech różnych modelach. Wśród nich znajdą Państwo rolety wolno wiszące oraz w kasecie. Oprócz tego, w zależności od potrzeb i życzeń naszych Klientów, produkty doposażamy dodatkowo w prowadzenie boczne. Mechanizm ten sprawia, że rolety pozostają w tej samej odległości od okna, niezależnie od tego, czy jest ono otwarte czy zamknięte.

To jeszcze nie wszystko! Aby jeszcze bardziej dopasować rolety na okna przesuwne do konkretnych pomieszczeń, przygotowujemy je dla Klientów na wymiar, z dokładnością do 1 mm. Dzięki temu mogą być Państwo pewni, że zakup naszych produktów będzie zawsze trafioną inwestycją.

Rolety na okna przesuwne - jeden produkt, wiele możliwości

Jedną z cech wyróżniających nasze produkty jest uniwersalność oraz szerokie zastosowanie. Nie inaczej jest z roletami. Doskonale rozumiemy, że odpowiedniej osłony wymagają okna o bardzo zróżnicowanym charakterze i funkcjonalności. Z tego też względu, oprócz tradycyjnych modeli, znajdą Państwo w naszej ofercie także m.in. rolety na duże okna tarasowe czy rolety na drzwi balkonowe przesuwne.

Wymarz sobie rolety na duże okna.. a my je wyprodukujemy

Na tej samej zasadzie mogą Państwo również wybierać między modelami sterowanymi tradycyjnym koralikiem oraz korbą. Dla najbardziej wymagających użytkowników przygotowaliśmy natomiast rozwiązanie specjalne - rolety na szerokie okna obsługiwane elektronicznie. Ponieważ zależy nam na zadowoleniu naszych Klientów, u nas to oni sami decydują o tym, jakie rolety dla nich produkujemy.

Rolety na duże okna tarasowe – niepowtarzalna ozdoba każdego wnętrza

Uniwersalność oferowanych przez nas rolet to kluczowy wymóg, jaki stawiamy sobie przy ich tworzeniu. Warto jednak podkreślić, że jej zakres nie ogranicza się wyłącznie do charakteru okien i pomieszczeń czy ich metrażu. Niezwykle istotne znaczenie ma tu szerokie zastosowanie naszych produktów w różnych wystrojach i stylach aranżacji. Tych natomiast jest nieskończenie wiele.

W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo rolety na okno tarasowe występujące w czterech wersjach kolorystycznych, wykonane z ponad 300 tkanin. Imponująca różnorodność oraz bogactwo dostępnych wzorów sprawiają, że oferowane przez nas rolety stanowią wyjątkową i unikalną dekorację każdego wnętrza, w którym się znajdują.

Życzymy udanych zakupów!

Inne produkty