Masz pytania? Zadzwoń (+48) 91 88 76 022

Rolety przeźroczyste - transparentne, foliowe i ochronne - Sunlux24

Roleta Ochronna

cena przed rabatem 309,16 PLN
od 247,33 PLN
w tym VAT plus koszty wysyłki
  • wysokiej jakości folia
  • sterowanie ręczne / elektryczne
  • produkt wykonany na wymiar do mm
-20%

Rolety ochronne - bezpieczeństwo i dobra widoczność

Przy aranżacji domu rodzinnego czy mieszkania, które znajduje się na parterze, rozważamy bardzo często montaż rolet. Pozwalają one na kontrolowanie ilości światła wpadającego do pomieszczenia oraz na ochronę przed włamywaczami lub wzrokiem wścibskich przechodniów. Rolety zewnętrzne stanowią również efektowną dekorację i często są dopełnieniem stylu wnętrza.

Warto jednak wiedzieć, że rolety zewnętrzne to nie jedyne produkty, które możesz zamontować w oknach lub drzwiach wejściowych, by chronić siebie i swoich najbliższych. W ofercie SunLux24 posiadamy także rolety przezroczyste, których nadrzędną funkcją jest ochrona przed szkodliwymi warunkami zewnętrznymi, np. drobnoustrojami takimi jak wirusy czy bakterie bez jednoczesnego zaciemniania wnętrza.

Jednak z uwagi na swoje właściwości montaż rolet transparentnych rekomendowany jest przede wszystkim w biurach, na recepcjach czy w punktach kasowych. Słowem: wszędzie tam, gdzie podstawą pracy jest kontakt z klientem. To bowiem tego typu pracownicy są najbardziej narażeni na zarażenia różnego rodzaju schorzeniami przenoszonymi drogą kropelkową.

Rolety ochronne charakteryzują się bardzo dobrą (czasem wręcz idealną) przepuszczalnością światła słonecznego. To ważne, ponieważ osoby znajdujące się po obu stronach rolety powinny móc dobrze się widzieć. Montaż żaluzji foliowych nie wpłynie na zaciemnienie pomieszczenia nawet przy całkowitym jej opuszczeniu.

Rolety ochronne z transparentną folią - dla Ciebie, Twojej rodziny i współpracowników

Rolety ochronne powstały po to, by chronić Ciebie, Twoją rodzinę i współpracowników przed drobnoustrojami, infekcjami i wirusami. Jest to szczególnie ważne zwłaszcza dzisiaj, kiedy istnieje większe niż kiedykolwiek ryzyko zakażenia.

Dostępne w ofercie SunLux24 rolety przezroczyste wykonane są z cienkiej, transparentnej folii PVC, stosowanej powszechnie w altanach czy ogródkach restauracyjnych. Zapewniają doskonałą widoczność, chroniąc przed niechcianymi owadami. Jest to materiał, który można łatwo i skutecznie dezynfekować, czyszcząc go alkoholem.

Rolety ochronne z transparentną folią występują w opcji z mechanizmem podnoszenia i opuszczania zarówno po lewej, jak i prawej stronie. Składając zamówienie za pośrednictwem naszego konfiguratora, możesz wybrać także typ montażu: ścienny lub sufitowy. Duża możliwość konfiguracji sprawia, że rolety ochronne możesz zamontować w niemal każdej przestrzeni: domowej, biurowej, użytkowej.

Istnieje możliwość zamówienia rolety foliowej ze sterowaniem ręcznym lub silnikiem bateryjnym (akumulatorowym) z dołączonym w zestawie pilotem i zasilaczem.

Rolety ochronne w Sunlux24

Przed złożeniem zamówienia w naszym sklepie, pamiętaj o podaniu odpowiednich wymiarów. Nasze rolety mogą mieć maksymalnie 240 cm wysokości oraz 130 cm szerokości. Przy większych powierzchniach okiennych, rekomendujemy zamówienie kilka rolet, które zamontujesz obok siebie.

Korzyści płynące z zakupów w naszym sklepie to nie tylko łatwość personalizacji i szybkość zakupów, ale także bezpieczna i bezproblemowa dostawa. Masz pytania? Zapytaj o poradę naszych specjalistów.