Masz pytania? Zadzwoń - (+48) 91 88 76 022
  Sunlux24 Facebook Sunlux24 Youtube

Rolety dachowe


Rolety tkaninowe można z powodzeniem zastosować jako osłony okien dachowych. Nasz konfigurator pomoże Państwu wybrać roletę bez potrzeby dokonania pomiaru okna poprzez możliwość wyboru producenta oraz modelu okna. Nasze rolety dachowe na wymiar można też z powodzeniem zastosować do okien dachowych produkowanych na specjalne zamówienie. Konfigurator będzie także pomocny przy wyborze tkaniny oraz sposobu montażu.

Proszę kliknąć na zdjęcie poniżej poniżej lub przycisk w prawej części ekranu ("skonfiguruj produkt") w celu rozpoczęcia konfiguracji wybranego produktu.

Wraz z popularnością mieszkań dwupoziomowych oraz różnych sposobów zagospodarowania przestrzeni ze skosami, niezwykle modne i potrzebne stały się rolety dachowe. Przede wszystkim, regulują one ilość światła, które przez okna połaciowe wnika ze szczególną intensywnością. Rolety dachowe charakteryzują się specyficzną konstrukcją, która jest uzależniona przede wszystkim od sposobu mocowania czy też otwierania okien. Te nietypowe rozwiązania sprawiają, że materiał przylega do szyby i nie odchyla się przy otwieraniu. Dzięki temu chroni przed światłem – w zależności od rodzaju tkaniny, jaką wybraliśmy, utrzymuje ciepło w pomieszczeniach w miesiącach zimowych oraz rewelacyjnie wygląda. Rolety dachowe dostępne na sunlux24.pl charakteryzują się doskonałym wykończeniem i różnorodnością kolorów, tkanin oraz efektów specjalnych takich, jakie dają na przykład materiały zaciemniające. Aluminiowa maskownica oraz dedykowane systemy podnoszenia i opuszczania sprawiają, że niezwykle łatwo i wygodnie korzysta się z tego rozwiązania. Charakter, faktura oraz kolorystyka rolet dachowych może świetnie podkreślić stylistykę wnętrza – zarówno tę nowoczesną, jak i tę rustykalną czy vintage. Sprawdź, które najlepiej będą wyglądać u ciebie.

Modele

Rolety do okien dachowych wyposażone są w prowadnice oraz kasetę. Sterowanie odbywa się poprzez pociągnięcie listwy dolnej. Zwinięcie rolety jest także bardzo proste, wystarczy delikatnie pociągnąć listwę dolną zwalniając blokadę mechanizmu sprężynowego sterującego roletą. Nasze rolety pasują do okien, w których kąt nachylenia listwy przyszybowej wynosi 90, 96 lub 102 stopnie. Jest to szczególnie ważne przy zamówieniu rolety do niestandardowego okna.

Kolorystyka

Kolekcja tkanin pozwala na wybór spośród blisko 200 specjalnie wyselekcjonowanych tkanin. System dostępny jest w kolorze szarym.

Tkaniny

Rolety posiadają jedną z najbogatszych kolekcji tkanin w naszej ofercie. Mogą Państwo w bardzo łatwy sposób dopasować kolor rolety do wystroju wnętrza i Państwa oczekiwań. Pomocną jest możliwość wyszukiwania tkanin pod względem ich parametrów np. ilości przepuszczanego światła, niepalności czy też odporności na wilgoć. Polecamy także zamówienie bezpłatnych próbek tkanin, co pozwoli na dokładne sprawdzenie, czy wybrany kolor Państwu odpowiada.

Fotodruk

Ze względu na bardzo duże zainteresowanie możliwością umieszczania na tkaninach własnych inspiracji ,wprowadziliśmy do naszej oferty również Fotodruk. Na Państwa życzenie jesteśmy w stanie nadrukować na tkaninie dowolną grafikę, dzięki temu produkt staje się wyjątkowy i niepowtarzalny. Personalizacja tkaniny odbywa się za pomocą sublimacji - farba wnika bezpośrednio w tkaninę. Dzięki temu wydruki nie niszczą się w trakcie użytkowania a farby użyte w procesie wydruku posiadają wszystkie niezbędne certyfikaty, aby produkty mogły być instalowane w otoczeniu dzieci. Nadrukowane produkty nie posiadają nieprzyjemnego zapachu, więc nie różnią się niczym od produktów standardowych poza najważniejsza ich zaletą - pełną personalizacją, dzięki temu mogą mieć Państwo przesłonę jedyną na świecie.

Montaż

Wszystkie nasze produkty dostarczane są wraz z kompletem uchwytów montażowych. Prosimy tylko wybrać odpowiedni sposób montażu w naszym konfiguratorze.

-30%
Roleta Basic
dachowa
od 86,80 PLN
plus koszty przesyłki
Zachęcamy do zamówienia bezpłatnych próbek tkanin. Proszę kliknąć tutaj, aby przejść do zamówienia.
-30%
Roleta Premium
dachowa
od 120,54 PLN
plus koszty przesyłki
Zachęcamy do zamówienia bezpłatnych próbek tkanin. Proszę kliknąć tutaj, aby przejść do zamówienia.
Konfiguracja jest prostsza niż myślisz:
Nasz konfigurator pozwala na stworzenie produktu w kilku prostych krokach:
1
Wybór modelu

2
Wybór tkaniny

3
Wybór koloru systemu

4
Wybór rodzaju montażu

5
Pomiar

Prosimy o dokładny pomiar swojego okna.
Zapoznaj się z instrukcją pomiaru.
Masz pytania?
(+48) 91 88 76 022
Inne Produkty
-20%
rolety plisowane
-30%
rolety-tkaninowe