Masz pytania? Zadzwoń - (+48) 91 88 76 022
  Sunlux24 Facebook Sunlux24 Youtube

Rolety dzień-noc


Rolety dzień noc to produkt dla klientów ceniących elegancję. Zaletą jest możliwość regulowania ilości wpadającego do pomieszczenia światła bez potrzeby odsłaniania całego okna. Dzieje się tak za sprawą tkaniny wyposażonej w poprzecznie ułożone pasy o różnym stopniu przepuszczalności światła. Dwie płaszczyzny tkaniny umiejscowione naprzeciw siebie pozwalają na pełną kontrolę nad jasnością w pomieszczeniu. W razie potrzeby można oczywiście zwinąć produkt całkowicie odsłaniając okno.

Modele

W naszej ofercie znajdą Państwo rolety dzień noc z profilem montażowym oraz rolety dzień noc w kasecie aluminiowej. System dostępny jest w kolorach białym, szarym i czarnym dla rolety z profilem montażowym, oraz białym, szarym i kremowym dla rolety w kasecie.

Sterowanie

Standardowym sposobem sterowania jest obsługa rolety dzień noc za pomocą tradycyjnego koralika. Kolory koralika dopasowane są do koloru systemu rolety. Standardowy koralik wykonany jest z tworzywa sztucznego, można także zamówić roletę sterowaną koralikiem metalowym.

Tkaniny

W naszej kolekcji znajdą Państwo blisko 100 tkanin.. Pomocną jest możliwość wyszukiwania tkanin pod względem ich parametrów np. ilości przepuszczanego światła, niepalności czy też odporności na wilgoć. Polecamy także zamówienie bezpłatnych próbek tkanin, co pozwoli na dokładne sprawdzenie, czy wybrany kolor Państwu odpowiada.

Montaż

Wszystkie nasze produkty dostarczane są wraz z kompletem uchwytów montażowych. Prosimy tylko wybrać odpowiedni sposób montażu w naszym konfiguratorze.

-50%
Roleta dzień-noc
od 78,50 PLN
plus koszty przesyłki
Zachęcamy do zamówienia bezpłatnych próbek tkanin. Proszę kliknąć tutaj, aby przejść do zamówienia.
-50%
Roleta dzień-noc
od 100,25 PLN
plus koszty przesyłki
Zachęcamy do zamówienia bezpłatnych próbek tkanin. Proszę kliknąć tutaj, aby przejść do zamówienia.
Konfiguracja jest prostsza niż myślisz:
Nasz konfigurator pozwala na stworzenie produktu w kilku prostych krokach:
1
Wybór modelu

2
Wybór tkaniny

3
Wybór koloru systemu

4
Wybór rodzaju montażu

5
Pomiar

Prosimy o dokładny pomiar swojego okna.
Zapoznaj się z instrukcją pomiaru.
Masz pytania?
(+48) 91 88 76 022
Inne Produkty
-40%
rolety plisowane
-50%
rolety-tkaninowe