Masz pytania? Zadzwoń (+48) 91 88 76 022

Zasłony rzymskie na wymiar

Roleta Rzymska Basic

cena przed rabatem 204,57 PLN
od 143,20 PLN
w tym VAT plus koszty wysyłki
 • 13 tkanin
 • możliwość wyboru montażu bezinwazyjnego
 • produkt wykonany na wymiar do mm
 • przystępna cena
Zachęcamy do zamówienia bezpłatnych próbek tkanin.Proszę kliknąć tutaj, aby przejść do zamówienia.
-30%

Roleta Rzymska

cena przed rabatem 397,29 PLN
od 278,10 PLN
w tym VAT plus koszty wysyłki
 • około 100 tkanin
 • 4 modele
 • możliwość wyboru montażu bezinwazyjnego
 • produkt wykonany na wymiar do mm
 • sterowanie ręczne / elektryczne
Zachęcamy do zamówienia bezpłatnych próbek tkanin. Proszę kliknąć tutaj, aby przejść do zamówienia.
-30%

Rolety rzymskie | zasłony rzymskie

Tradycja i nowoczesność w jednym produkcie, tak najprościej można scharakteryzować nasze rolety rzymskie. Są to przesłony materiałowe z bogatej kolekcji tkanin, pozwalające dopasować wygląd przesłony do wystroju pomieszczenia. Podczas zwijania tkanina układa się kaskadami i podwijana jest do szyny górnej. Modele charakteryzują się różnych wyglądem jak np. tunele z przodu, tunele z tyłu czy brak widocznych tuneli. Wbudowane do rolet sznurki, które są poprowadzone z tyłu, zapewniają wygodną regulację i dekoracyjny wygląd. Roleta rzymska wyposażona w mechanizm samohamujący zapewnia płynną regulację w podnoszeniu i opuszczaniu. Pozwala również na zatrzymanie rolety w dowolnej pozycji. Niektóre modele wyposażone są w specjalny obciążnik na samym dole, który może być wykonany z aluminium lub włókna szklanego.

Kolorystyka

System rolet rzymskich dostępny jest w bardzo bogatej kolorystyce:


 • biały
 • kremowy
 • szary
 • inox (stalowy)
 • brązowy
 • czarny

Tak bogata oferta kolorów systemu zwiększa Państwa możliwości aranżacji wnętrza.

Tkaniny

Kolekcja tkanin w przypadku rolet rzymskich na wymiar jest bardzo bogata. Zawiera w sobie bardzo szerokie spektrum możliwości adaptacji przesłony do pomieszczenia. Posiadamy zarówno tkaniny lekkie o małej gramaturze oraz tkaniny ciężkie o dużej gramaturze. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów wprowadziliśmy unikalną usługę wykonania raffrollo z tkaniny powierzonej. Dzięki takiemu rozwiązaniu po wcześniejszych ustaleniach odbieramy od Państwa tkaninę i wykonujemy z niej gotowy produkt. Takie rozwiązanie pozwala poczuć pełną unikalność produktu przy jednoczesnym dopasowanie go do wystroju wnętrza.

Sterowanie

Podstawową opcją sterowania produktu raffrollo jest obsługa koralikiem. Za jego pomocą ustawiamy przesłonę na żądnej wysokości zarówno w górę jak i w dół. Dzięki odpowiednio dobranym mechanizmom ze specjalnymi wbudowanymi przekładniami obsługa nawet bardzo dużej przesłony nie nastręcza problemów.

Dla wymagających użytkowników posiadamy w ofercie rozwiązania ze sterowaniem elektrycznym. Silniki montowane w raffrollo to zarówno napędy 12/24V prądu stałego (wymagają zasilacza) oraz napędy 230V prądu zmiennego (nie wymagają zasilacza). Mogą Państwo wybrać czy obsługa przesłony ma się odbywać za pomocą przełącznika czy przy pomocy pilota i cieszyć się wygodą obsługi bez potrzeby wstawania z fotela.

Fotodruk

Ze względu na bardzo duże zainteresowanie możliwością umieszczania na tkaninach własnych inspiracji ,wprowadziliśmy do naszej oferty również Fotodruk. Na Państwa życzenie jesteśmy w stanie nadrukować na tkaninie dowolną grafikę, dzięki temu produkt staje się wyjątkowy i niepowtarzalny. Personalizacja tkaniny odbywa się za pomocą sublimacji - farba wnika bezpośrednio w tkaninę. Dzięki temu wydruki nie niszczą się w trakcie użytkowania a farby użyte w procesie wydruku posiadają wszystkie niezbędne certyfikaty, aby produkty mogły być instalowane w otoczeniu dzieci. Nadrukowane produkty nie posiadają nieprzyjemnego zapachu, więc nie różnią się niczym od produktów standardowych poza najważniejsza ich zaletą - pełną personalizacją, dzięki temu mogą mieć Państwo przesłonę jedyną na świecie.

Montaż

Oprócz szerokiej gamy dostępnych kolorów tkanin oraz systemów, zasłony rzymskie na wymiar charakteryzuję się uniwersalnymi sposobami montażu. Mogą je Państwo zamontować w suficie lub na ścianie, w niszy okna lub przed niszą okna, jak również na ramie okna. W wyborze najodpowiedniejszego sposobu montażu pomocny będzie nasz konfigurator, obrazujący pełny wachlarz dostępnych możliwości.

Inne produkty