Masz pytania? Zadzwoń (+48) 91 88 76 022

Roletki na wymiar

Rolety Mini

cena przed rabatem 81,37 PLN
od 65,10 PLN
w tym VAT plus koszty wysyłki
  • 2 modele
  • 5 kolorów systemu
  • możliwość wyboru montażu bezinwazyjnego
  • około 300 tkanin
-20%

Rolety mini – ponadczasowa klasyka w nowoczesnym wydaniu

Praktyczne, funkcjonalne, a przy tym niezwykle eleganckie i atrakcyjne wizualnie – to w skrócie najważniejsze cechy opisujące oferowane przez nas rolety mini. Produkty, jakie znajdą Państwo w naszej ofercie, łączą w sobie klasykę z nowoczesnością i oryginalnością wyrazu. To zaś sprawia, że doskonale odnajdą się one w każdym wnętrzu, nadając mu unikalnego i niepowtarzalnego charakteru.

Rolety mini na wymiar – do wyboru, do koloru

Stworzenie idealnej dekoracji okiennej może przysparzać pewnych trudności. Aby ich uniknąć oraz zminimalizować ryzyko nietrafionej aranżacji, postanowiliśmy ułatwić Klientom to zadanie. Z tego też względu, w ofercie naszego sklepu znajdą Państwo dwa modele roletek – klasyczny i przestrzenny – występujące w kilku wersjach kolorystycznych: białej, srebrnej, beżowej i brązowej. Oprócz tego, mogą Państwo również wybrać odcienie z palety barw drewnopodobnych - orzech, złoty dąb, mahoń, jasny dąb, wiśnia.

Kolorystyka to jednak nie wszystko. Niezwykle istotne znaczenie dla funkcjonalności roletki posiada również tkanina, z jakiej została ona wykonana. Przy wyborze konkretnego modelu, niezwykle ważne są takie kwestie, jak ilość przepuszczanego światła, niepalność czy odporność na wilgoć. Ponieważ oszacowanie tych czynników przez Internet może być nieco problematyczne, oferujemy bezpłatne próbki tkanin. Dzięki nim ocenią Państwo osobiście, czy materiał zgadza się z opisem i spełnia oczekiwania. To zaś pomoże stworzyć wymarzoną aranżację i nadać jej wyjątkowego, niepowtarzalnego charakteru.

Roleta mini – rozwiązanie na lata oraz na częste zmiany

Dobre elementy wyposażenia to takie, które zachowują swą użyteczność nawet po wielu latach użytkowania. Znamy tę potrzebę z doświadczenia, dlatego też wszystkie produkty dostępne w naszej ofercie stanowią gwarancję długiej i niezawodnej żywotności. Z drugiej jednak strony, rolety mini na wymiar to najlepsze rozwiązanie dla osób kochających zmiany i częste eksperymentowanie z aranżacjami. Jak to możliwe?

Wszystko za sprawą prostego i intuicyjnego montażu. Aby założyć roletki, wystarczy dokładnie oczyścić ramę okna i przykleić do niej kasety z prowadnicami. Gotowe! Dzięki równie sprawnemu demontażowi produktu, z łatwością zdejmą Państwo rolety w dowolnym momencie i założą nowe modele. To zaś pozwoli szybko i skutecznie odmienić charakter wnętrza, bez przeprowadzania kosztownych i długotrwałych remontów.

Oszczędność formy, bogactwo wyrazu

Stosunkowo częstym problemem, utrudniającym stworzenie wymarzonej aranżacji, jest mały lub niewystarczający metraż pomieszczenia. Od dziś nie musi to być jednak żadną przeszkodą. Standardowa roleta mini zajmuje dużo mniej miejsca niż inne rodzaje osłon. Dzięki temu efektownie sprawdza się ona w małych pokojach, kuchniach, łazienkach oraz wszędzie tam, gdzie istotny jest każdy centymetr wolnej przestrzeni.

Przy oszczędności miejsca i kosztów, rolety mini gwarantują bogaty efekt i nieskończoną wręcz możliwość aranżacji. Dzięki temu, produkty dostępne w naszej ofercie stanowią niezastąpioną propozycję dla osób ceniących profesjonalizm i najwyższą jakość we wnętrzach.

Inne produkty