Masz pytania? Zadzwoń (+48) 91 88 76 022

Rolety zewnętrzne | antywłamaniowe

Rolety pancerz 39 mm

cena przed rabatem 421,00 PLN
od 273,65 PLN
w tym VAT plus koszty wysyłki
  • profil aluminiowy 39 mm
  • duży wybór kolorów
  • sterowanie ręczne / elektryczne
  • montaż na fasadzie / w niszy
Zachęcamy do zamówienia bezpłatnych próbek pancerzy. Proszę kliknąć tutaj, aby przejść do zamówienia.
-35%

Rolety pancerz 45 mm

cena przed rabatem 469,00 PLN
od 304,85 PLN
w tym VAT plus koszty wysyłki
  • profil aluminiowy 45 mm
  • duży wybór kolorów
  • sterowanie ręczne / elektryczne
  • montaż na fasadzie / w niszy
Zachęcamy do zamówienia bezpłatnych próbek pancerzy. Proszę kliknąć tutaj, aby przejść do zamówienia.
-35%

W naszym sklepie internetowym Sunlux24 przyszykowaliśmy dla Państwa rolety zewnętrzne dostępne w różnych wariantach. Znajdą się tutaj m.in. modele sterowane zdalnie, wersje z dodatkową moskitierą.

Dlaczego warto zdecydować się na rolety zewnętrzne?

Nasze rolety zewnętrzne zapewniają doskonałą ochronę przed nadmiernym działaniem słońca i zapobiegają zbyt silnemu nagrzewaniu się wnętrza. Warto dodać, że w chłodniejszych okresach rolety zewnętrzne spełniają również funkcję termoizolacyjną, zapewniając dodatkową warstwę ochroną przed masami zimnego powietrza napływającego z zewnątrz, jak również uciekaniem tego już ogrzanego z wnętrza pomieszczenia.

Rodzaje rolet zewnętrznych

Wyróżniamy kilka rodzajów rolet zewnętrznych, jednak najpopularniejsze typy to takie ze skrzynką kwadratową. Dostępne są również modele wyposażone w dodatkową moskitierę, które doskonale sprawdzą się w przestrzeni peryferyjnej, czy w przypadku posesji usytuowanych w pobliżu łąk i lasów. W kategorii znajdują się także rolety antywłamaniowe, które zabezpieczą mieszkanie przed nieproszonymi gośćmi. Skuteczny system rolet antywłamaniowych, zapewni solidną barierę, stojącą na straży naszego majątku. Rolety zewnętrzne na wymiar z reguły montowane są na zewnątrz okna lub drzwi. W naszym sklepie zapewniamy Państwu ogromny wybór kaset, profili i kolorów dla rolet zewnętrznych.

Sterowanie roletami zewnętrznymi

W naszym asortymencie znajdują się wysokiej jakości silniki, które mogą być obsługiwane za pomocą włącznika ściennego bądź też pilota zdalnego. To duże ułatwienie w codziennym życiu, ponieważ roletami zewnętrznymi można sterować właściwie z dowolnego miejsca w mieszkaniu lub w całym jego obrębie.

Inne produkty