Masz pytania? Zadzwoń (+48) 91 88 76 022

Rolety zewnętrzne | antywłamaniowe

Rolety pancerz 39 mm

cena przed rabatem 513,62 PLN
od 385,22 PLN
w tym VAT plus koszty wysyłki
  • profil aluminiowy 39 mm
  • duży wybór kolorów
  • sterowanie ręczne / elektryczne
  • montaż na fasadzie / w niszy
Zachęcamy do zamówienia bezpłatnych próbek pancerzy. Proszę kliknąć tutaj, aby przejść do zamówienia.
-25%

Rolety pancerz 45 mm

cena przed rabatem 572,18 PLN
od 429,14 PLN
w tym VAT plus koszty wysyłki
  • profil aluminiowy 45 mm
  • duży wybór kolorów
  • sterowanie ręczne / elektryczne
  • montaż na fasadzie / w niszy
Zachęcamy do zamówienia bezpłatnych próbek pancerzy. Proszę kliknąć tutaj, aby przejść do zamówienia.
-25%

Dlaczego warto zainwestować w rolety zewnętrzne?

Budując lub remontując dom, warto pomyśleć o zastosowaniu rozwiązań, które podniosą nasz komfort i bezpieczeństwo, zmniejszą koszty domowych rachunków i ochronią prywatność mieszkańców. Nie bez znaczenia jest też zapewnienie sobie ciszy - szczególnie jeśli mieszkamy w pobliżu ruchliwej drogi.

Rolety antywłamaniowe zewnętrzne zapewnią nam „odgrodzenie” od tego, co znajduje się poza naszym mieszkaniem. Są one funkcjonalne i nowoczesne. a przy tym stylowe. Dodatkowo są po prostu ładne i stanowią prawdziwą ozdobę budynku. Trudno się dziwić, że cieszą się coraz większą popularnością w naszym kraju.

Roleta zewnętrzna - ochrona przed gorącem

Rolety okienne zewnętrzne (choć i wewnętrzne w mniejszym stopniu) zapewnią nam przyjemny cień i nie wpuszczą do wnętrza uciążliwego gorąca. Dzięki temu, że montowane są przed szybą, zapobiegają jej nagrzewaniu się i bardzo skutecznie obniżają temperaturę w pomieszczeniu. Jest to szczególnie przydatne w przypadku dużych okien i pomieszczeń narażonych na nadmierne nasłonecznienie. Dzięki opuszczonym roletom możemy cieszyć się pożądanym chłodem w upalny dzień.

Rolety okienne zewnętrzne - skuteczna termoizolacja

Rolety zewnętrzne antywłamaniowe chronią nie tylko latem. Stanowią też doskonałą termoizolację w mroźne zimowe dni. Szacuje się, że przez nieosłonięte okna może “uciekać” około 20% ciepła z pomieszczenia. Przez drzwi balkonowe - nawet więcej.

Rolety antywłamaniowe tworzą dość szczelną barierę dla niskiej temperatury. Między roletą a szybą tworzy się tzw. poduszka powietrzna, stanowiąca dodatkową warstwę izolującą. Dzięki temu rachunki za ogrzewanie w sezonie zimowym mogą obniżyć się nawet o 30%!

Przy okazji stanowią zabezpieczenie przed potencjalnymi włamywaczami.

Rolety zewnętrzne: chronią okna i zapewniają ciszę

Silne porywy wiatru, intensywne opady deszczu, śnieg, grad i bezlitosne promienie słoneczne działają niekorzystnie na szyby i framugi okienne - bez względu na to, czy zostały wykonane z plastiku czy drewna. Podczas wichury szyby narażone są na stłuczenie, a promienie UV mogą powodować blaknięcie brązowych lub żółknięcie białych framug okiennych. Rolety antywłamaniowe zewnętrzne skutecznie chronią okna przed uszkodzeniami mechanicznymi i niekorzystnymi czynnikami atmosferycznymi.

Warto wiedzieć, że prawidłowo zamontowane rolety okienne zewnętrzne obniżają poziom dostającego się do wnętrza dźwięku o 6 do 14 decybeli. Jest to szczególnie ważne dla mieszkańców miast, a także osób, których dom stoi w bezpośrednim sąsiedztwie dróg o dużym natężeniu ruchu lub w innym miejscu charakteryzującym się uciążliwym hałasem. Zamontowanie rolet zewnętrznych znacząco zwiększy Państwa komfort!

Roleta zewnętrzna elektryczna - zabezpieczenie przed włamaniem

Jak sama nazwa sugeruje, rolety zewnętrzne antywłamaniowe zabezpieczają Państwa dom w jeszcze jeden sposób. Opuszczone rolety tworzą mocną jednolitą powierzchnię, która jak pancerz chroni okna i drzwi przed włamywaczami.

Dzięki materiałom wysokiej jakości, z jakich wykonane są rolety antywłamaniowe dostępne w sklepie Sunlux24, są one bardzo odporne na uderzenia i gwarantują skuteczną ochronę przed wybiciem okna i dostaniem się środka nieproszonych gości. Mogą Państwo spokojnie wyjechać na urlop, nie martwiąc się o bezpieczeństwo swojego dobytku!

Roleta zewnętrzna - świeże powietrze bez much i komarów

Nieproszeni goście to nie zawsze złodzieje. Jeśli mieszkają Państwo w pobliżu jeziora lub lasu, latem prawdziwym utrapieniem mogą być owady, szczególnie muchy i komary. Wieczorem, kiedy chcielibyśmy wpuścić do wnętrza trochę świeżego powietrza lub marzymy o spaniu przy otwartym oknie, potrafią one skutecznie utrudnić życie.

Roleta zewnętrzna z wbudowaną moskitierą skutecznie rozwiązują ten problem. Dzięki niej nie musimy sięgać po środki chemiczne, które mogą być szkodliwe dla zdrowia, zwłaszcza w przypadku małych dzieci.

Sterowanie roletami zewnętrznymi - jak to działa?

Jak wygląda sterowanie roletami zewnętrznymi? Aby to zrozumieć, przyjrzyjmy się budowie rolet. Jest ona raczej nieskomplikowana, a sam sposób działania - prosty. Rolety zbudowane są z poziomo ułożonych profili, które są ze sobą połączone. Tworzą one tzw. pancerz, który porusza się po metalowych listwach (prowadnicach) zamontowanych pionowo po obu stronach wnęki okna. Całość mechanizmu znajduje się w obudowie, czyli po prostu metalowej skrzynce.

To właśnie w niej ukryty jest mechanizm podnoszący i opuszczający roletę. Sterowanie roletą może odbywać się ręcznie lub zdalnie, za pomocą pilota. Roleta zewnętrzna elektryczna jest rozwiązaniem nieco bardziej kosztownym, zapewnia jednak ogromną wygodę użytkowania - możemy nią sterować z dowolnego miejsca w domu.

Sprawdź rolety antywłamaniowe w sklepie Sunlux24.pl

Podczas zamawiania rolet zewnętrznych w sklepie internetowym Sunlux24 mają Państwo do dyspozycji bardzo wygodne narzędzie: konfigurator rolet zewnętrznych. Prosty i intuicyjny w obsłudze, konfigurator rolet zewnętrznych krok po kroku przeprowadzi Państwa przez proces właściwego wymierzenia rolet, wyboru modelu i koloru rolet oraz sposobu montażu. W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Nasi pracownicy chętnie Państwu pomogą!

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sklepu Sunlux24!

Inne produkty