Masz pytania? Zadzwoń (+48) 91 88 76 022

Roletki na wymiar

Rolety Mini

cena przed rabatem 79,00 PLN
od 55,30 PLN
w tym VAT plus koszty wysyłki
  • 2 modele
  • 5 kolorów systemu
  • możliwość wyboru montażu bezinwazyjnego
  • około 300 tkanin
-30%

Rolety Mini

Rolety Mini to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy cenią klasykę i nowoczesność. Nasz produkt łączy te dwie cechy. Funkcjonalność rolety tkaninowej i nowoczesny design. Dodatkowy atut to montaż, który w całości jest bezinwazyjny. Kolorystyka tkanin i ilość kolorów systemu zaspokoi najbardziej wymagających.

Modele

W naszej ofercie znajdą Państwo dwa modele Rolet Mini. Model klasyczny oraz przestrzenny. Modele różnią się między sobą kształtem prowadnic.

Sterowanie

Sterowanie produktem odbywa się za pomocą klasycznego koralika, który zostanie wedle życzenia zamontowany po lewej lub po prawej stronie.

Tkaniny

Rolety posiadają jedną z najbogatszych kolekcji tkanin w naszej ofercie. Mogą Państwo w bardzo łatwy sposób dopasować kolor rolety do wystroju wnętrza i Państwa oczekiwań. Pomocną jest możliwość wyszukiwania tkanin pod względem ich parametrów np. ilości przepuszczanego światła, niepalności czy też odporności na wilgoć. Polecamy także zamówienie bezpłatnych próbek tkanin, co pozwoli na dokładne sprawdzenie, czy wybrany kolor Państwu odpowiada.

Kolorystyka

Kasety i prowadnice dostępne są w kolorach: białym, srebrnym, beżowym oraz brązowym. Dodatkowo mogą Państwo wybrać także kolor systemu z palety barw drewnopodobnych: orzech, złoty dąb, mahoń, jasny dąb, wiśnia. Kapy boczne oraz koraliki dopasowane są do koloru kaset. Dostępne są w kolorach: białym, szarym, beżowym i brązowym. W naszym konfiguratorze mogą Państwo zobaczyć, jak poszczególne elementy komponują się ze sobą.

Montaż

Rolety Mini są produktem, którego montaż polega na przyklejeniu kasety i prowadnic do ramy okna. Przed montażem należy dokładnie oczyścić powierzchnię, do której przyklejany będzie produkt. W przeciwnym razie produkt może odkleić się od ramy okna, a jego ponowne zamontowanie może okazać się kłopotliwe.

Inne produkty