Masz pytania? Zadzwoń - (+48) 91 88 76 022
  Sunlux24 Facebook Sunlux24 Youtube

Rolety zewnętrzne | antywłamaniowe


W naszym sklepie internetowym Sunlux24 przyszykowaliśmy dla Państwa rolety zewnętrzne dostępne w różnych wariantach. Znajdą się tutaj m.in. modele sterowane zdalnie, wersje z dodatkową moskitierą.

Dlaczego warto zdecydować się na rolety zewnętrzne?

Nasze rolety zewnętrzne zapewniają doskonałą ochronę przed nadmiernym działaniem słońca i zapobiegają zbyt silnemu nagrzewaniu się wnętrza. Warto dodać, że w chłodniejszych okresach rolety zewnętrzne spełniają również funkcję termoizolacyjną, zapewniając dodatkową warstwę ochroną przed masami zimnego powietrza napływającego z zewnątrz, jak również uciekaniem tego już ogrzanego z wnętrza pomieszczenia.

Rodzaje rolet zewnętrznych

Wyróżniamy kilka rodzajów rolet zewnętrznych, jednak najpopularniejsze typy to takie ze skrzynką kwadratową. Dostępne są również modele wyposażone w dodatkową moskitierę, które doskonale sprawdzą się w przestrzeni peryferyjnej, czy w przypadku posesji usytuowanych w pobliżu łąk i lasów. W kategorii znajdują się także rolety antywłamaniowe, które zabezpieczą mieszkanie przed nieproszonymi gośćmi. Skuteczny system rolet antywłamaniowych, zapewni solidną barierę, stojącą na straży naszego majątku. Rolety zewnętrzne na wymiar z reguły montowane są na zewnątrz okna lub drzwi. W naszym sklepie zapewniamy Państwu ogromny wybór kaset, profili i kolorów dla rolet zewnętrznych.

Sterowanie roletami zewnętrznymi

W naszym asortymencie znajdują się wysokiej jakości silniki, które mogą być obsługiwane za pomocą włącznika ściennego bądź też pilota zdalnego. To duże ułatwienie w codziennym życiu, ponieważ roletami zewnętrznymi można sterować właściwie z dowolnego miejsca w mieszkaniu lub w całym jego obrębie.

-35%
Rolety
pancerz 39 mm
od 273,65 PLN
plus koszty przesyłki
Zachęcamy do zamówienia bezpłatnych próbek pancerzy. Proszę kliknąć tutaj, aby przejść do zamówienia.
-35%
Rolety
pancerz 45 mm
od 304,85 PLN
plus koszty przesyłki
Zachęcamy do zamówienia bezpłatnych próbek pancerzy. Proszę kliknąć tutaj, aby przejść do zamówienia.
Konfiguracja jest prostsza niż myślisz:
Nasz konfigurator pozwala na stworzenie produktu w kilku prostych krokach:
1
Wybór modelu

2
Wybór sterowania

3
Pomiar

4
Wybór montażu

5
Wybór kolorystyki

Prosimy o dokładny pomiar swojego okna.
Zapoznaj się z instrukcją pomiaru.
Masz pytania?
(+48) 91 88 76 022
Inne Produkty
-20%
rolety plisowane
-30%
rolety-tkaninowe