Masz pytania? Zadzwoń (+48) 91 88 76 022

Żaluzje drewniane na wymiar

Żaluzje Basic Drewniane

cena przed rabatem 290,00 PLN
od 203,00 PLN
w tym VAT plus koszty wysyłki
  • 9 lameli
  • do okien prostokątnych
  • możliwość wyboru montażu bezinwazyjnego
  • produkt wykonany na wymiar do mm
  • przystępna cena
Zachęcamy do zamówienia bezpłatnych próbek tkanin.Proszę kliknąć tutaj, aby przejść do zamówienia.
-30%

Żaluzje Premium Drewniane

cena przed rabatem 388,00 PLN
od 271,60 PLN
w tym VAT plus koszty wysyłki
  • około 50 lameli
  • sterowanie ręczne / elektryczne
  • lamele o szerokości 50 i 65 mm
  • możliwość wyboru montażu bezinwazyjnego
  • produkt wykonany na wymiar do mm
Zachęcamy do zamówienia bezpłatnych próbek tkanin. Proszę kliknąć tutaj, aby przejść do zamówienia.
-30%

Żaluzje drewniane

to ponadczasowy produkt dla wyrafinowanych klientów. Są one doskonałym uzupełnieniem wystroju gabinetu, biura czy mieszkania osób ceniących sobie niepowtarzalność i ciepło jakie niesie ze sobą naturalne drewno.

Ten elegancki model dedykowany jest stylizowanym pomieszczeniom mieszkalnym lub firmowym. Poza funkcją regulowania ilości światła, jakie wpada do wewnątrz oraz chronienia prywatności żaluzje drewniane są jedną z najbardziej designerskich dekoracji okiennych. Dostępne w sunlux24.pl w różnych wariantach kolorystycznych podkreślają nowoczesny charakter wnętrza. Z drugiej strony świetnie wyglądają również w domach urządzonych w stylu rustykalnym lub vintage. W mieszkaniach rolety drewniane idealnie prezentują się w salonie czy sypialni, gdzie wprowadzają elegancki i ciepły klimat oraz komponują się z pozostałymi elementami stolarki. Taki stylowy dodatek jest idealnie dopasowywany do rozmiaru i specyfiki okna, a sposób montażu zapewnia nie tylko doskonały wygląd, trwałość, ale również umożliwia wygodne korzystanie ze wszystkich systemów. Warto pamiętać, że naturalne lamele będą się świetnie prezentować, ale wymagają również odpowiedniej pielęgnacji i częstego odkurzania dedykowanymi szczotkami. Zobacz, jakie propozycje mamy dla ciebie i wybierz najlepsze żaluzje drewniane do swojego mieszkania lub biura.

Modele

Żaluzje drewniane na wymiar dostępne są w dwóch szerokościach lamel: 50mm i 70mm. Do wyboru są także tekstylia, gdzie można wybrać pomiędzy klasyczną drabinką, jak również drabinka tasiemkową o szerokości 25mm lub 38mm. Żaluzja drewniana wyposażona jest również w drewnianą blendę, która jest przymocowana do stalowej szyny górnej za pomocą magnesów. Blenda w zależności od potrzeb może zakrywać żaluzję od czoła, jak również zamykać szynę górną po bokach. Istnieje także możliwość wyposażenia żaluzji w prowadzenie boczne linki, które utrzymają żaluzję w stałym położeniu względem okna.

Sterowanie

Żaluzje drewniane sterowane są za pomocą dwóch sznurów. Jeden podciąga lamele, drugi zaś służy do ich obracania.

Kolekcja

Nasza kolekcja zawiera blisko 30 kolorów lamel do wyboru. Polecamy zamówienie bezpłatnych próbek lamel, co pozwoli na dokładne sprawdzenie, czy wybrany kolor Państwu odpowiada

Montaż

Wszystkie nasze produkty dostarczane są wraz z kompletem uchwytów montażowych. Prosimy tylko wybrać odpowiedni sposób montażu w naszym konfiguratorze.

Inne produkty