Masz pytania? Zadzwoń (+48) 91 88 76 022

Żaluzje drewniane na wymiar

Żaluzje Basic Drewniane

cena przed rabatem 298,70 PLN
od 238,96 PLN
w tym VAT plus koszty wysyłki
  • 9 lameli
  • do okien prostokątnych
  • możliwość wyboru montażu bezinwazyjnego
  • produkt wykonany na wymiar do mm
  • przystępna cena
Zachęcamy do zamówienia bezpłatnych próbek tkanin.Proszę kliknąć tutaj, aby przejść do zamówienia.
-20%

Żaluzje Premium Drewniane

cena przed rabatem 388,00 PLN
od 310,40 PLN
w tym VAT plus koszty wysyłki
  • około 50 lameli
  • sterowanie ręczne / elektryczne
  • lamele o szerokości 50 i 65 mm
  • możliwość wyboru montażu bezinwazyjnego
  • produkt wykonany na wymiar do mm
Zachęcamy do zamówienia bezpłatnych próbek tkanin. Proszę kliknąć tutaj, aby przejść do zamówienia.
-20%

Drewniane żaluzje - ponadczasowy czar i elegancja

Spośród innych osłon okiennych żaluzja drewniana wyróżnia się bez wątpienia eleganckim wyglądem. To opcja dla koneserów, osób ceniących dobrą jakość oraz rozwiązania ponadczasowe, kojarzące się jednocześnie z ciepłem i luksusem. Tego typu elementy wykończenia mieszkania nie tylko świetnie się prezentują, ale mają także szereg innych zalet.

Żaluzje poziome – drewniane, ale i wykonane z innych materiałów – skutecznie chronią wnętrze przed nadmiarem promieni słonecznych i zbytnim nagrzaniem pomieszczenia. To doskonałe, ekologiczne rozwiązanie na długie, gorące dni, których mamy w naszym kraju coraz więcej. Dzięki płynnej regulacji kąta nachylenia lameli łatwo można sterować ilością światła wpadającego do środka i dostosowywać go do potrzeb i preferencji domowników.

Żaluzje drewniane

Czy w Twoim domu sprawdzą się rolety drewniane? Wewnętrzne dylematy

Drewniane rolety najlepiej sprawdzą się w salonie, sypialni lub domowym biurze. Naturalny materiał, z którego są wykonane, doda wnętrzu ciepła i domowego charakteru, a także szyku i nienachalnej elegancji.

Drewno cechuje uniwersalność, dlatego z powodzeniem można stosować go w pomieszczeniach urządzonych zarówno w stylu minimalistycznym, jak i vintage, rustykalnym czy skandynawskim. Żaluzje poziome drewniane doskonale wyglądają również w klasycznych wnętrzach.

Uwaga na wilgoć!

Nie zaleca się montowania żaluzji drewnianych w kuchni i łazience ze względu na wysoką wilgotność powietrza w tych pomieszczeniach. Nawet dobrze zabezpieczone drewniane lamele źle znoszą długotrwałą ekspozycję na ten niekorzystny czynnik, mogą się odkształcać, rozwarstwiać oraz przebarwiać.

Jak dbać o żaluzje drewniane?

Żaluzje drewniane zdobią i chronią pomieszczenie, wymagają jednak pewnej dbałości i konserwacji, aby mogły spełniać swoje zadanie efektywnie i przez długi czas. Największym wrogiem drewnianych rolet w pomieszczeniach jest kurz. Wygląda on nieestetycznie i robi nieprzyjemne wrażenie.

Zaniedbania w jego usuwaniu mszczą się, tworząc lepki osad, którego dość trudno jest się pozbyć. Jak zatem dbać o rolety, by były w jak najlepszym stanie? Zwykle wystarczy odkurzyć drewniane żaluzje raz na kilka tygodni. Wyjątkiem są sytuacje, kiedy dane pomieszczenie jest narażone na intensywne zapylenie i zabrudzenia, np. podczas remontu. Najlepiej sprawdzi się specjalna szczotka do kurzu. Wystarczy najpierw zamknąć lamele żaluzji do dołu i odkurzyć je za pomocą szczotki. Następnie zamykamy lamele do góry i powtarzamy zabieg.

Można także zastosować specjalną szczotkę do czyszczenia żaluzji, która bardzo dokładnie czyści lamele z każdej strony, jest to jednak nieco bardziej czasochłonne. Najważniejsze, aby usuwać kurz na sucho i na bieżąco, nie dopuszczając do powstawania plam i przebarwień.

Żaluzje basic drewniane

Czego nie lubią drewniane rolety?

Żaluzja drewniana została zaprojektowana z myślą o wnętrzu domu i tam powinna być użytkowana. Nie należy montować jej na tarasie, balkonie czy w altance ogrodowej. Dlaczego?

Delikatne drewno stosowane w produkcji żaluzji może odkształcić się i stracić swoje właściwości pod wpływem wiatru, wilgoci oraz długotrwałego i intensywnego działania promieni słonecznych. Czynniki atmosferyczne mogą spowodować pojawienie się pleśni oraz przetarcie sznurków służących do sterowania lamelami.

Sprawdź żaluzje drewniane na wymiar w sklepie Sunlux24

W sklepie internetowym Sunlux24 mogą Państwo zamówić żaluzje drewniane na wymiar. Bez względu na rozmiar i kształt okna, jesteśmy w stanie wykonać i dostarczyć Państwu rolety drewniane wewnętrzne idealnie spełniające Państwa potrzeby.

W naszej ofercie mamy prawie trzydzieści kolorów żaluzji do wyboru, bez trudu znajdą więc Państwo taki, który idealnie wpasuje się w wystrój wnętrza. Zachęcamy również do zamawiania bezpłatnych próbek - na pewno ułatwi to wybór najlepszego modelu!

Żaluzje premium drewniane

Dlaczego warto wybrać nasz sklep internetowy?

Dla Państwa wygody, wszystkie nasze produkty dostarczamy z kompletem uchwytów montażowych. Prosimy jedynie o podanie wybranego przez Państwa sposobu montażu przy składaniu zamówienia. W razie pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny, nasi pracownicy chętnie Państwu doradzą! Pełne instrukcje montażowe, także w postaci animacji, znajdą Państwo na naszej stronie internetowej.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na SunLux24.pl!

Inne produkty