Masz pytania? Zadzwoń (+48) 91 88 76 022

Żaluzje elewacyjne na wymiar

Żaluzja Fasadowa

cena przed rabatem 857,13 PLN
od 814,27 PLN
w tym VAT plus koszty wysyłki
  • 3 modele
  • duża paleta kolorów
  • sterowanie ręczne / elektryczne
  • produkt wykonany na wymiar do mm
-5%

Żaluzja elewacyjna - idealny termoizolator

Żaluzje fasadowe (zewnętrzne) to najnowocześniejsze rozwiązanie dla domu. Idealnie wpisują się w obowiązujące trendy energooszczędności, spełniając wszelkie normy i wysokie wymagania współczesnego budownictwa. Zapewniają komfort termiczny, optyczny oraz akustyczny przez cały rok, chroniąc nie tylko przed uciążliwymi promieniami świetlnymi, ale także przed porywistym wiatrem i dobiegającym z zewnątrz hałasem. Antywłamaniowe żaluzje fasadowe zwiększają poziom Państwa bezpieczeństwa, umożliwiając całkowite “odcięcie” od świata zewnętrznego.

Żaluzje fasadowe są coraz częściej stosowanym rozwiązaniem w zakresie ochrony przeciwsłonecznej. Ponadto nie uszczuplają budżetu w znaczący sposób, a przy tym gwarantują rewelacyjne efekty izolacyjne. Pozwalają na regulację dopływu światła oraz ciepła do pomieszczenia.

Żaluzje fasadowe – antywłamaniowe i przeciwsłoneczne

Nawet najlepszej jakości okna mogą przepuszczać do 80% promieni słonecznych, co latem prowadzi nierzadko do nadmiernego nagrzewania budynku. Uciążliwe okazuje się to szczególnie w przypadku pomieszczeń o południowej lub południowo-wschodniej ekspozycji, które o tej porze roku narażone na najsilniejsze nasłonecznienie.

Nagrzane budynki wymagają stosowania takich rozwiązań, jak klimatyzacja czy wiatraki, co często jest niemałym obciążeniem dla naszego portfela. W takim przypadku warto pomyśleć o zamontowaniu żaluzji fasadowych, zwłaszcza, że oprócz swej funkcjonalności, spełniają także funkcję estetyczną.

Żaluzje fasadowe – zewnętrzne dekoracje budynku

Poza walorami praktycznymi żaluzje elewacyjne mogą stanowić estetyczną ozdobę budynku. W większości charakteryzują się prostym, nowoczesnym wzornictwem. Mogą zostać polakierowane na różne kolory. Do wyboru mamy zakres barw wchodzących w skład palety RAL (RAL to międzynarodowy wzornik kolorów stworzony w latach 20. ubiegłego wieku, wykorzystuje się go w przemyśle, budownictwie i pracach dekoracyjnych): 9006, 9007, 7016, 9016 oraz VSR-240.

Dzięki szerokiej palecie barw żaluzje fasadowe – elektryczne czy manualne – idealnie komponują się z najpopularniejszymi materiałami używanymi obecnie w budownictwie, takimi jak szkło, beton, drewno czy aluminium. Dodatkowo, kolory poszczególnych elementów żaluzji (lamele, listwa dolna, prowadnice, blenda) można łączyć ze sobą w dowolny sposób.

Czym charakteryzują się produkty Sunlux24.pl?

Żaluzje elewacyjne dostępne są w naszej ofercie w rozmaitych wariantach i kształtach (przekrój poprzeczny w kształcie litery: S, C oraz Z), a także w trzech szerokościach:

  • 65 mm,
  • 80 mm,
  • 90 mm.

Żaluzje wyposażone są w prowadnice boczne, a także osłonkę szyny górnej, czyli blendę. Ta dostępna jest w czterech formach do wyboru - w zależności od sposobu i miejsca montażu żaluzji fasadowej.

Żaluzje fasadowe - elektryczne czy manualne?

Za bezproblemowe funkcjonowanie żaluzji fasadowych odpowiadają systemy sterowania. Tu do wyboru są dwa warianty: sterowanie ręczne za pomocą korby oraz sterowanie elektryczne za pomocą włącznika lub pilota. Przy wyborze żaluzji fasadowych elektrycznych należy pamiętać o tym, że jego silnik przystosowany jest do zasilania prądem o napięciu 230V, więc niezbędne jest zapewnienie mu stałego źródła zasilania. Mogą ponadto współpracować z czujnikami pogodowymi, co przekłada się na maksymalizację ich funkcjonalności.

Planujesz zakup żaluzji fasadowych? Cennik znajdziesz na naszej stronie. W razie pytań nasi specjaliści są do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16. Skontaktować można się z nami także mailowo (info@sunlux24.pl) lub telefonicznie (664 910 542).

Inne produkty