Masz pytania? Zadzwoń (+48) 91 88 76 022

Żaluzje pionowe | rolety do biura

Żaluzja pionowa

cena przed rabatem 224,24 PLN
od 179,39 PLN
w tym VAT plus koszty wysyłki
  • do okien prostokątnych i kształtowych
  • około 80 lameli
  • lamele o szerokości 89 i 127 mm
  • produkt wykonany na wymiar do mm
-20%

Żaluzje pionowe verticale - czy tylko do biura?

Żaluzje pionowe to rozwiązanie doskonale znane większości z nas. Znane często jako “rolety veritcale”, kojarzą nam się zwykle z biurami lub obiektami użyteczności publicznej, np. bankami, salami konferencyjnymi, urzędami czy szkołami. Tymczasem żaluzje wertykalne to nie tylko rolety do biura. To także bardzo praktyczna i estetyczna osłona okienna, która sprawdzi się w prywatnym domu.

żaluzje pionowe

Żaluzje pionowe - jak to działa?

Żaluzje pionowe (verticale) składają się z mechanizmu przytwierdzonego do sufitu, lameli, czyli podłużnych pasów materiału przymocowanych pionowo do mechanizmu oraz sznurka i koralika służących do sterowania żaluzjami. Popularnym rozwiązaniem - szczególnie w przypadku dużych powierzchni okiennych - jest sterowanie elektryczne, które użytkownik obsługuje za pomocą pilota.

Rolety verticale - jakie mają zalety?

Żaluzja pionowa to rozwiązanie zarówno funkcjonalne, jak i bardzo estetyczne. Możliwość płynnej regulacji ustawienia lameli pozwala na ich optymalne wykorzystanie. W zależności od pory dnia, kąta padania światła lub jego intensywności, lamele mogą całkiem szczelnie zasłaniać okna, przesłaniać je tylko częściowo lub praktycznie wcale.

Co bardzo ważne, żaluzje do biura umożliwiają sterowanie kierunkiem padania światła. To znacznie ułatwia pracę na komputerach, neutralizując efekt odbijania się promieni słonecznych w monitorach.

Żaluzje biurowe mogą stanowić prawdziwą ozdobę wnętrza. Dzięki szerokiej ofercie różnych tkanin oraz bogatemu wachlarzowi dostępnych barw, bez trudu dopasują Państwo najlepszy model do danego wnętrza. Odpowiednio dobrane rolety do biura pomogą ożywić wnętrze, nadać mu elegancki wygląd lub po prostu stanowić doskonałe uzupełnienie wystroju.

Warto wiedzieć, że tkaniny wykorzystywane w produkcji żaluzji pionowych są wytrzymałe, odporne na blaknięcie i zabrudzenia, a co najważniejsze - niepalne. Posiadają wszelkie wymagane certyfikaty i z powodzeniem mogą być stosowane także w pomieszczeniach, w których przebywają małe dzieci.

Żaluzje wertykalne - w jakim wnętrzu sprawdzą się najlepiej?

Żaluzje pionowe verticale zostały stworzone z myślą o dużych powierzchniach okiennych. Z tego powodu najczęściej zobaczymy je w biurowcach i przestrzeniach firmowych lub instytucjach. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, aby zamontować je również w pomieszczeniach prywatnych.

Jeśli lubią Państwo nowoczesne rozwiązania, cenią funkcjonalność i nie przepadają za tradycyjnymi firanami i zasłonami, żaluzje wertykalne zdobędą Państwa uznanie w roli np. osłony dużego okna tarasowego.

Warto zauważyć, że żaluzje pionowe świetnie ochronią Państwa prywatność - nawet ustawione prostopadle do okna utrudniają zajrzenie do wnętrza pomieszczenia.

rolety pionowe

Żaluzja pionowa z nadrukiem

W sklepie Sunlux24 mogą Państwo zamówić żaluzje do biura z własnym nadrukiem. Usługa fotodruku pozwala na umieszczenie wybranego przez Państwa wzoru, zdjęcia lub obrazu na lamelach. To propozycja dla osób, które cenią niepowtarzalność i chcą nadać pomieszczeniu unikalny charakter. Warto rozważyć opcję nadruku logotypu firmy na żaluzje pionowe w sali konferencyjnej czy innych reprezentacyjnych pomieszczeniach biurowych.

Żaluzje biurowe – znajdziesz je w sklepie internetowym Sunlux24

W sklepie Sunlux24 znajdą Państwo szeroki wybór żaluzji verticali. Zachęcamy do zamawiania bezpłatnych próbek tkanin, z których wykonane są nasze żaluzje. Dzięki temu łatwiej będzie Państwu wybrać najlepszy kolor. Gwarantujemy szybką realizację zamówienia i pomoc w wyborze właściwego modelu.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i do kontaktu!

Inne produkty