Masz pytania? Zadzwoń - (+48) 91 88 76 022
  Sunlux24 Facebook Sunlux24 Youtube

Żaluzje Fasadowe


Klasyczne w formie żaluzje fasadowe zapewniają doskonałą ochronę przed słońcem i wiatrem. Zamontowane na zewnątrz budynku są elementem dekoracyjnym, który nadaje fasadzie nowoczesny wygląd. Nadają się nie tylko do biurowców czy dużych budynków, swoja rolę spełnią doskonale także w domach.

Modele

Nasz sklep oferuje Państwu żaluzje fasadowe, które można konfigurować w oparciu o następujące parametry: szerokość lamel, sterowanie, rodzaj prowadzenia bocznego oraz sposób montażu. Lamele dostępne są w trzech szerokościach: 65mm, 80mm oraz 90mm. Różnica między nimi polega na tym, że lamele 65mm i 80mm podobne są w swojej formie do litery C, natomiast lamela 90mm przypomina swoją formą literę Z.
Kolejnym parametrem jest sterowanie – tu do wyboru są dwa warianty: sterowanie ręczne za pomocą korby, oraz sterowanie elektryczne za pomocą silnika. Przy wyborze sterowania elektrycznego należy pamiętać o tym, że napęd przystosowany jest do zasilania prądem o napięciu 230V. Napędem można sterować za pomocą włącznika lub pilota.
Żaluzje fasadowe standardowo wyposażone są w prowadzenie boczne. Do wyboru w dwóch wariantach: linki stalowej lub prowadnic. Wszystkie te parametry można łączyć ze sobą w zależności od własnych potrzeb. Elementem dodatkowym jest osłona szyny górnej czyli blenda. Blenda wykonana jest z blachy aluminiowej o grubości 1,5mm. Dostępna w czterech formach do wyboru, w zależności od sposobu i miejsca montaży żaluzji fasadowe. Elementem dodatkowym blendy są kapy boczne umożliwiające zasłonięcie szyny górnej po jej lewej i prawej stronie. Elementem wyróżniającym nasze żaluzje fasadowe jest konstrukcja. Szyna górna otwarta jest do dołu, chroniąc lepiej komponenty odpowiedzialne za prawidłowe funkcjonowanie żaluzji. Lamele nie są płaskie. Ich wykończenie specjalnym zagięciem podnosi stabilność żaluzji. Drabinki i tasiemki wykonane są z tworzywa wzmacnianego kevlarem.

Kolorystyka

Lamele, listwa dolna, prowadnice i blenda dostępne są w pięciu kolorach z palety RAL: 9006, 9007, 7016, 9016 oraz VSR-240. Kolory poszczególnych elementów żaluzji można dowolnie łączyć ze sobą. Szyna górna nie jest lakierowana.

Montaż

Żaluzje fasadowe dostępne w naszym sklepie mogą Państwo zamontować w niszy lub na fasadzie budynku.

-30%
Żaluzja Premium
od 440,12 PLN
plus koszty przesyłki
Zachęcamy do zamawiania bezpłatnych próbek lamel. Prosimy kliknąć tutaj, by złożyć bezpłatne zamówienie na wybrane próbki.
Konfiguracja jest prostsza niż myślisz:
Nasz konfigurator pozwala na stworzenie produktu w kilku prostych krokach:
1
Wybór modelu

2
Wybór koloru lameli

3
Wybór koloru systemu

4
Wybór rodzaju montażu

5
Pomiar

Prosimy o dokładny pomiar swojego okna.
Zapoznaj się z instrukcją pomiaru.
Masz pytania?
(+48) 91 88 76 022
Inne Produkty
-20%
rolety plisowane
-30%
rolety-tkaninowe