Masz pytania? Zadzwoń - (+48) 91 88 76 022
  Sunlux24 Facebook Sunlux24 Youtube

Żaluzje pionowe | Verticale


Żaluzje pionowe tzw. verticale to optymalne rozwiązanie do przesłonięcia dużych powierzchni, szczególnie w pomieszczeniach biurowych, salach konferencyjnych, bankach, aulach itp. Odbiegając jednak od komercyjnych rozwiązań jest to także bardzo dobre rozwiązanie do zastosowania w mieszkaniach i domach. Unikalne rozwiązanie, gdzie lamele żaluzji wiszą pionowo daje niezwykle dużo możliwości dostosowania ilości światła wpadającego do pomieszczenia. Aby sprostać wymaganiom naszych klientów w zakresie nietypowych kształtów okien jako jedni z nielicznych na rynku jesteśmy w stanie zaoferować produkty skośne. Verticale o kształcie trójkąta lub trapezu znajdują najczęściej zastosowanie w pomieszczeniach na poddaszach, bądź wszędzie tam, gdzie występują okna o nietypowym kształcie architektonicznym, które coraz częściej spotykane są zarówno w mieszkaniach jak i w obiektach użyteczności publicznej.

Sterowanie

Podstawowym rozwiązaniem w rodzinie żaluzji pionowych jest opcja STP - czyli sznur do składania żaluzji oraz plastikowy koralik do obracania lamelami. Dla zwiększenia prestiżu przesłony koralik plastikowy mogą Państwo zastąpić koralikiem metalowym - model STM. Trzecim modelem jest MKP - gdzie zarówno obracanie lameli jak i zsuwanie obsługiwane jest za pomocą jednego plastikowego koralika. W konfiguratorze mogą Państwo wybrać nie tylko stronę sterowania ale także dopasować układ lamel do swoich potrzeb.

Dodatkowo istnieje możliwość zamontowania w przesłonie silnika elektrycznego, dzięki któremu obsługiwanie verticala będzie jeszcze bardziej wygodne.

Tkaniny

W kolekcji znajduje się blisko 100 tkanin w dwóch szerokościach lamel: 127mm i 89mm.W naszej kolekcji każdy znajdzie coś dla siebie. Mogą Państwo w bardzo łatwy sposób dopasować kolor tkaniny do wystroju wnętrza i Państwa oczekiwań. Pomocną jest możliwość wyszukiwania tkanin pod względem ich parametrów np. ilości przepuszczanego światła, niepalności czy też odporności na wilgoć. Polecamy także zamówienie bezpłatnych próbek tkanin, co pozwoli na dokładne sprawdzenie, czy wybrany kolor Państwu odpowiada

Kolorystyka

System do żaluzji pionowych występuje w dwóch kolorach podstawowych: białym i srebrnym. Z uwagi na dużą ilość zapytań o nietypową kolorystykę dla systemu wprowadziliśmy jako opcję dodatkową malowanie profili na wybrany przez Państwa kolor z palety RAL. Dzięki temu mogą Państwo idealnie dopasować kolor systemu np. z kolorem profili okiennych.

Fotodruk

Ze względu na bardzo duże zainteresowanie możliwością umieszczania na tkaninach własnych inspiracji, wprowadziliśmy do naszej oferty również Fotodruk. Na Państwa życzenie jesteśmy w stanie nadrukować na tkaninie dowolną grafikę, dzięki temu produkt staje się wyjątkowy i niepowtarzalny. Personalizacja tkaniny odbywa się za pomocą sublimacji - farba wnika bezpośrednio w tkaninę. Dzięki temu wydruki nie niszczą się w trakcie użytkowania a farby użyte w procesie wydruku posiadają wszystkie niezbędne certyfikaty, aby produkty mogły być instalowane w otoczeniu dzieci. Nadrukowane produkty nie posiadają nieprzyjemnego zapachu, więc nie różnią się niczym od produktów standardowych poza najważniejsza ich zaletą - pełną personalizacją, dzięki temu mogą mieć Państwo przesłonę jedyną na świecie.

Montaż

Wszystkie nasze produkty dostarczane są wraz z kompletem uchwytów montażowych. Prosimy tylko wybrać odpowiedni sposób montażu w naszym konfiguratorze

-30%
od
152,40 PLN
plus koszty przesyłki
Zachęcamy do zamówienia bezpłatnych próbek tkanin. Proszę kliknąć tutaj, aby przejść do zamówienia.
Konfiguracja jest prostsza niż myślisz:
Nasz konfigurator pozwala na stworzenie produktu w kilku prostych krokach:
1
Wybór rodzaju okna

2
Wybór koloru systemu

3
Wybór rodzaju montażu

4
Wybór szerokości lameli

5
Wybór koloru lameli

6
Wybór rodzaju sterowania

7
Pomiar

Prosimy o dokładny pomiar swojego okna.
Zapoznaj się z instrukcją pomiaru.
Masz pytania?
(+48) 91 88 76 022
Inne Produkty
-20%
rolety plisowane
-30%
rolety-tkaninowe