Masz pytania? Zadzwoń (+48) 91 88 76 022

Żaluzje weneckie na wymiar

Żaluzja Basic

cena przed rabatem 172,50 PLN
od 155,25 PLN
w tym VAT plus koszty wysyłki
 • 8 kolorów lameli
 • do okien prostokątnych
 • możliwość wyboru montażu bezinwazyjnego
 • produkt wykonany na wymiar do mm
 • przystępna cena
Zachęcamy do zamawiania bezpłatnych próbek lamel. Prosimy klinąć tutaj, by złożyć bezpłatne zamówienie na wybrane próbki.
-10%

Żaluzja Ultimate 16/25 mm

cena przed rabatem 187,45 PLN
od 168,71 PLN
w tym VAT plus koszty wysyłki
 • około 50 lameli do wyboru
 • do okien prostokątnych i kształtowych
 • do wyboru 2 szerokości lameli
 • możliwość wyboru montażu bezinwazyjnego
 • produkt wykonany na wymiar do mm
Zachęcamy do zamawiania bezpłatnych próbek lamel. Prosimy kliknąć tutaj, by złożyć bezpłatne zamówienie na wybrane próbki.
-10%

Żaluzja Premium 35/50 mm

cena przed rabatem 235,87 PLN
od 188,70 PLN
w tym VAT plus koszty wysyłki
 • około 40 lameli do wyboru
 • do okien prostokątnych
 • do wyboru lamele o szerości 35 i 50 mm
 • możliwość wyboru montażu bezinwazyjnego
 • produkt wykonany na wymiar do mm
Zachęcamy do zamawiania bezpłatnych próbek lamel. Prosimy kliknąć tutaj, by złożyć bezpłatne zamówienie na wybrane próbki.
-20%

Żaluzje aluminiowe - udane połączenie klasyki z nowoczesnością

Żaluzje weneckie znane są nam wszystkim od lat. Umożliwiają schłodzenie pomieszczenia, chronią przed nadmiarem światła słonecznego, a do tego - dobrze wyglądają w każdym wnętrzu. Nie należy się więc dziwić, że żaluzja aluminiowa to popularny widok w prywatnych domach i mieszkaniach, a także w biurach, firmach i lokalach użyteczności publicznej.

Funkcjonalność, łatwość regulowania ilości światła wpadającego do wnętrza oraz dobry stosunek jakości do ceny sprawiają, że żaluzje aluminiowe są bardzo chętnie wybierane przez osoby odpowiedzialne za wystrój wnętrza.

żaluzje aluminiowe

Żaluzje weneckie - dlaczego warto je wybrać?

Żaluzje aluminiowe są rozwiązaniem chętnie stosowanym z kilku konkretnych powodów:

Po pierwsze, doskonale sprawdzają się w każdym pomieszczeniu, wliczając w to wnętrza o podwyższonej temperaturze i wilgotności, jak kuchnia lub łazienka. Materiał, z którego są wykonane - aluminium - jest bardzo odporny na szkodliwe czynniki, nie gnije, nie butwieje, nie odbarwia się, ani nie odkształca.

Po drugie, świetnie pasują do okien każdej wielkości, z powodzeniem można stosować je jako pokrycie okienne maleńkiego świetlika lub okienka w niewielkim pomieszczeniu, jak i ogromnych okien balkonowych.

Żaluzje poziome aluminiowe charakteryzują się również prostotą montażu i łatwością obsługi. Dodatkowo utrzymanie ich w czystości także nie przysparza problemów. Wytrzymałe aluminium dobrze znosi odkurzanie (oczywiście, z zachowaniem ostrożności, bez mocnego nacisku) i przecieranie wilgotną szmatką.

Żaluzje weneckie pozwalają precyzyjnie regulować ilość światła słonecznego dostającego się do wnętrza, nie zakłócając przy tym swobodnej cyrkulacji powietrza. Aluminium dobrze odbija promienie słoneczne, chroniąc w ten sposób pomieszczenie przed nadmiernym nagrzaniem.

Szeroki wybór kolorów oraz wykończenia lameli sprawia, że bez problemu wybiorą Państwo żaluzje idealnie pasujące do wnętrza, w którym mają się znaleźć.

Żaluzje poziome aluminiowe - jak działają?

W sklepie internetowym Sunlux24.pl znajdą Państwo dwa typy żaluzji weneckich: wariant Basic i wariant Premium. Żaluzje w tym pierwszym wariancie zbudowane są z lameli o szerokości 25 mm, których ustawienie sterowane jest za pomocą sznurka i pokrętła. Sznurek służy do podciągania i opuszczania żaluzji na wybraną przez nas wysokość. Pokrętło pozwala na ustawienie kąta nachylenia lameli i dostosowanie ich do intensywności promieni słonecznych.

W wariancie Premium mogą Państwo wybierać pomiędzy lamelami o szerokości 25mm i węższymi – 16 mm. Do sterowania służą albo klasyczne sznurek i pokrętło, albo zamknięty sznur, koralik lub korba. Dodatkowym udogodnieniem (dostępnym również w wariancie Basic) jest prowadzenie boczne linki, dzięki któremu żaluzja aluminiowa pozostaje zawsze w takiej samej odległości od okna.

Żaluzje aluminiowe wewnętrzne - sprawdzą się w każdym wnętrzu!

Na szczególną uwagę zasługują żaluzje aluminiowe wewnętrzne. Dostępny w naszym sklepie model DuoLux łączy w sobie funkcjonalność klasycznej plisy okiennej z elegancją żaluzji weneckich. Do zalet tego typu żaluzji należy zaliczyć na pewno fakt, że zamknięte wewnątrz okna (a w przypadku okien skrzynkowych - pomiędzy szybami), nie są narażone na kurz i inne zabrudzenia. Do sterowania żaluzją służą dwie rączki przymocowane do szyn oraz pokrętło z tworzywa sztucznego lub gałka zamontowana w szynie górnej, przy pomocy której regulujemy kąt nachylenia lameli.

żaluzje wewnętrzne

Żaluzje aluminiowe na wymiar - jak zamawiać w sklepie Sunlux24?

W przypadku gdy poszukują Państwo osłony okiennej o nietypowym kształcie (np. trójkąta lub rombu) lub w niestandardowym rozmiarze, sprawdzą się żaluzje aluminiowe na wymiar. Za pomocą specjalnego konfiguratora na naszej stronie, zamówią Państwo żaluzje idealnie spełniające Państwa potrzeby. Zachęcamy również do kontaktu telefonicznego, w razie jakichkolwiek pytań. Dobrym pomysłem jest także zamówienie bezpłatnych próbek lameli i wybranie najbardziej odpowiadającego Państwu koloru i sposobu wykończenia.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą dostępną na SunLux24.pl!

Inne produkty