Masz pytania? Zadzwoń (+48) 91 88 76 022

Żaluzje weneckie na wymiar

Żaluzja Basic

cena przed rabatem 78,00 PLN
od 62,40 PLN
w tym VAT plus koszty wysyłki
  • 16 kolorów lameli
  • do okien prostokątnych
  • możliwość wyboru montażu bezinwazyjnego
  • produkt wykonany na wymiar do mm
  • przystępna cena
Zachęcamy do zamawiania bezpłatnych próbek lamel. Prosimy klinąć tutaj, by złożyć bezpłatne zamówienie na wybrane próbki.
-20%

Żaluzja Premium

cena przed rabatem 136,00 PLN
od 95,20 PLN
w tym VAT plus koszty wysyłki
  • około 100 lameli do wyboru
  • do okien prostokątnych i kształtowych
  • do wyboru 4 szerokości lameli
  • możliwość wyboru montażu bezinwazyjnego
  • produkt wykonany na wymiar do mm
Zachęcamy do zamawiania bezpłatnych próbek lamel. Prosimy kliknąć tutaj, by złożyć bezpłatne zamówienie na wybrane próbki.
-30%

Żaluzje aluminiowe | poziome

to najbardziej rozpoznawalny produkt w rodzinie osłon okiennych. W naszym sklepie znajdą Państwo ogromny wachlarz modeli i kolorów. Taki wybór zadowoli każdego, kto szuka klasycznego a zarazem nowoczesnego produktu.

Minimalistyczne żaluzje aluminiowe są dostępne na rynku od kilkunastu lat i w dalszym ciągu cieszą się niesłabnącą popularnością. Przede wszystkim klienci cenią ich funkcjonalność oraz niezwykle nowoczesny i niepoddający się okresowym modom styl. Żaluzje aluminiowe pozwalają precyzyjnie regulować intensywność światła w pomieszczeniu oraz w subtelny sposób chronią naszą prywatność. Dzięki odpowiedniemu wyprofilowaniu lameli zawsze uzyskamy oczekiwany efekt i możemy nie dopuścić do przegrzewania się pomieszczeń. Ten system osłonowy jest niezwykle uniwersalny i świetnie sprawdza się zarówno w mieszkaniach, jak i w firmach czy też miejscach użyteczności publicznej. Poza tym, produkty sunlux24.pl wykonane są z najwyższej jakości stopu aluminium i dostępne są w wielu wariantach kolorystycznych oraz fakturach i w różnych rozmiarach lameli. Od naszych preferencji oraz układu pomieszczenia i okien zależeć będzie sposób montażu oraz sterowania. Sprawdź, które żaluzje aluminiowe sprawdzą się najlepiej w twoim wnętrzu.

Modele

Nasz sklep oferuje Państwu dwa warianty żaluzji poziomych: Basic inPremium. Wariant Basic to żaluzje poziome z lamelami aluminiowymi o szerokości 25mm, sterowana za pomocą sznurka służącego do podciągania lamel oraz pokrętła służącego do ich obracania. Żaluzje Premium to produkty z lamelami aluminiowymi o szerokości 16mm i 25mm do wyboru. Żaluzjami Premium można sterować klasycznie sznurkiem i pokrętłem, jak również za pomocą zamkniętego sznura, koralika, czy korby. W naszej ofercie znajdą Państwo żaluzje wewnętrzne będące połączeniem funkcjonalności plisy z klasycznym wyglądem żaluzji to modele DuoLux, gdzie obie szyny sterowane są tak samo jak w plisie za pomocą rączek przymocowanych do szyn, a do obracania służy, w zależności od wyboru, pokrętło z tworzywa sztucznego, bądź gałka zamontowana w szynie górnej. Żaluzje Premium można także z powodzeniem zamontować w oknach skrzynkowych, do takich okien proponujemy Państwu żaluzję międzyszybową, sterowaną za pomocą sznurka i pokrętła. Żaluzje Premium można także zastosować do okien o nietypowych kształtach. Wykonanie żaluzji w kształcie trójkąta czy trapezu nie stanowi dla nas najmniejszego problemu. Żaluzje na wymiar do okien niestandardowych są sterowane za pomocą sznurka i pokrętła, chyba że kształt żaluzji nie pozwala na jej podciąganie. Wtedy obracanie lamel odbywa się za pomocą pokrętła z tworzywa sztucznego. Oba warianty naszych żaluzji Premium i Basic można dodatkowo wyposażyć w prowadzenie boczne linki, dzięki którym żaluzja pozostaje zawsze w takiej samej odległości od okna.

Kolorystyka

Dla wariantu Basic proponujemy Państwu blisko 20 kolorów do wyboru, dla wariantu Premium nasza kolekcja to ponad 200 kolorów do wyboru. Kolekcja lamel żaluzji Premium to nie możliwość wyboru koloru, to także możliwość wybrania lameli ze względu na dodatkowe cechy takie jak połysk, czy sposób wykończenia. Nasz konfigurator pomoże Państwu w wyborze. Polecamy także zamówienie bezpłatnych próbek lamel, co pozwoli na dokładne sprawdzenie, czy wybrany kolor Państwu odpowiada. Do wybranego koloru lamel dobierane są pasujące kolorystycznie szyny oraz tekstylia.

Montaż

Wszystkie nasze produkty dostarczane są wraz z kompletem uchwytów montażowych. Prosimy tylko wybrać odpowiedni sposób montażu w naszym konfiguratorze.

Inne produkty