Masz pytania? Zadzwoń - (+48) 91 88 76 022
  Sunlux24 Facebook Sunlux24 Youtube

Rolety / Rolety z nadrukiem


W naszym sklepie internetowym mogą Państwo zamówić rolety na wymiar. Mogą Państwo dowolnie przygotować roletę online. Nasz Konfigurator poprowadzi Państwa krok po kroku przez cały proces zamówienia.

Proszę kliknąć na zdjęcie poniżej poniżej lub przycisk w prawej części ekranu ("skonfiguruj produkt") w celu rozpoczęcia konfiguracji wybranego produktu.
Opinie klientów o sklepie Sunlux24.pl

Modele

W naszej ofercie znajdą Państwo rolety materiałowe wolnowiszące, rolety z profilem montażowym oraz rolety w kasetach aluminiowych. W ofercie znajdują się także rolety basic. Rolety okienne można dodatkowo wyposażyć w prowadzenie boczne linki, dzięki którym roleta pozostaje zawsze w takiej samej odległości od okna.

Sterowanie

Standardowym sposobem sterowania jest obsługa rolety za pomocą tradycyjnego koralika. Kolory koralika dopasowane są do koloru systemu rolety. Standardowy koralik wykonany jest z tworzywa sztucznego, można także zamówić roletę sterowaną koralikiem metalowym. Dla najbardziej wymagających klientów przygotowaliśmy ofertę rolet sterowanych elektrycznie.

Starając się wyjść naprzeciw Państwa oczekiwaniom wprowadziliśmy silniki zasilane bateryjnie. Pozwala to cieszyć się komfortem rolety elektrycznej bez konieczności układania instalacji zasilającej. Zupełną nowością jest roleta z silnikiem z wbudowanym akumulatorem, którą podłączają Państwo do ładowarki jak np. telefon komórkowy i cieszą się jej pracą przez następne około 3 miesiące (czas zależny od intensywności użytkowania).

Tkaniny

Rolety wewnętrzne posiadają jedną z najbogatszych kolekcji tkanin w naszej ofercie. Mogą Państwo w bardzo łatwy sposób dopasować kolor rolety do wystroju wnętrza i Państwa oczekiwań. Pomocną jest możliwość wyszukiwania tkanin pod względem ich parametrów np. ilości przepuszczanego światła, niepalności czy też odporności na wilgoć. Polecamy także zamówienie bezpłatnych próbek tkanin, co pozwoli na dokładne sprawdzenie, czy wybrany kolor Państwu odpowiada

Fotodruk

Ze względu na bardzo duże zainteresowanie możliwością umieszczania na tkaninach własnych inspiracji ,wprowadziliśmy do naszej oferty również Fotorolety. Na Państwa życzenie jesteśmy w stanie nadrukować na tkaninie dowolną grafikę, dzięki temu produkt stanie się wyjątkowy i niepowtarzalny. Personalizacja tkaniny odbywa się za pomocą sublimacji - farba wnika bezpośrednio w tkaninę. Dzięki temu wydruki nie niszczą się w trakcie użytkowania a farby użyte w procesie wydruku posiadają wszystkie niezbędne certyfikaty, aby produkty mogły być instalowane w otoczeniu dzieci. Nadrukowane produkty nie posiadają nieprzyjemnego zapachu, więc nie różnią się niczym od produktów standardowych poza najważniejsza ich zaletą - pełną personalizacją, dzięki temu mogą mieć Państwo przesłonę jedyną na świecie. Dodatkowo oferujemy również druk na podgumowanych tkaninach zaciemniających. Drukowanie na tkaninach tego rodzaju odbywa się w technologii druku UV.

Kolorystyka

Systemy rolet dostępne są w kolorach białym, szarym i czarnym.

Montaż

Wszystkie nasze produkty dostarczane są wraz z kompletem uchwytów montażowych. Prosimy tylko wybrać odpowiedni sposób montażu w naszym konfiguratorze.

-20%
Roleta Basic
od 84,80 PLN
plus koszty przesyłki
Zachęcamy do zamówienia bezpłatnych próbek tkanin. Proszę kliknąć tutaj, aby przejść do zamówienia.
-30%
Roleta Premium
od 80,07 PLN
plus koszty przesyłki
Zachęcamy do zamówienia bezpłatnych próbek tkanin. Proszę kliknąć tutaj, aby przejść do zamówienia.
Konfiguracja jest prostsza niż myślisz:
Nasz konfigurator pozwala na stworzenie produktu w kilku prostych krokach:
1
Wybór modelu

2
Wybór tkaniny

3
Wybór koloru systemu

4
Wybór rodzaju montażu

5
Pomiar

Prosimy o dokładny pomiar swojego okna.
Zapoznaj się z instrukcją pomiaru.
Masz pytania?
(+48) 91 88 76 022
Inne Produkty
-20%
rolety plisowane
-30%
rolety-tkaninowe