Masz pytania? Zadzwoń (+48) 91 88 76 022

Rolety wewnętrzne, materiałowe na wymiar

Roleta Basic

cena przed rabatem 109,18 PLN
od 87,34 PLN
w tym VAT plus koszty wysyłki
  • 2 modele
  • około 120 tkanin
  • możliwość wyboru montażu bezinwazyjnego
  • przystępna cena
Zachęcamy do zamówienia bezpłatnych próbek tkanin. Proszę kliknąć tutaj, aby przejść do zamówienia.
-20%

Roleta Premium

cena przed rabatem 160,68 PLN
od 128,54 PLN
w tym VAT plus koszty wysyłki
  • 4 modele
  • około 500 tkanin
  • możliwość wyboru montażu bezinwazyjnego
  • sterowanie ręczne / elektryczne
  • rożne kolory systemu
Zachęcamy do zamówienia bezpłatnych próbek tkanin. Proszę kliknąć tutaj, aby przejść do zamówienia.
-20%

Rolety – sposób na atrakcyjną dekorację każdego wnętrza

Ochrona przed rażącymi promieniami słonecznymi, uciążliwym gorącem, ciekawskimi spojrzeniem sąsiadów - to główne zadania, jakie zwykło się przypisywać roletom. O ile są to główne funkcje, jakie akcesoria te spełniają w pomieszczeniach – zdecydowanie niejedyne. Wbrew pozorom i ku zdziwieniu niektórych, rolety materiałowe mogą skutecznie przełamać monotonię wnętrza oraz odmienić oblicze niemal każdej możliwej aranżacji.

rolety wewnętrzne

Rolety wewnętrzne – funkcjonalność w atrakcyjnym wydaniu

Montaż rolet cieszy się ostatnimi czasy coraz większą popularnością. Pomimo to, stosunkowo wiele osób wciąż postrzega je głównie przez pryzmat ich użyteczności, upatrując w nich uboższą alternatywę dla klasycznych firan z zasłonami. Tymczasem jest to duży błąd. W wielu przypadkach nowoczesne rolety materiałowe nie tylko dorównują atrakcyjnością tradycyjnym osłonom okien, ale często wręcz przewyższają je swą oryginalnością i unikalnym wyrazem. Tak właśnie jest z naszymi produktami.

Sunlux24.pl – ogromny wybór rolet wewnętrznych czeka właśnie na Ciebie

Doskonale zdajemy sobie sprawę z faktu, że ilu Klientów – tyle różnych wartościowych pomysłów na aranżację wnętrza. Ponieważ chcemy zrealizować je wszystkie – w naszej ofercie znajdą Państwo rolety materiałowe w niemal wszystkich możliwych wariantach.

Wśród wielu czynników, kwestią, z której jesteśmy najbardziej dumni, jest niezwykle bogata kolekcja tkanin. Dzięki dużej różnorodności wzorów i barw, bez problemu znajdą u nas Państwo rolety wewnętrzne, dopasowane do każdego rodzaju wnętrza.

W dokonaniu wyboru niezwykle pomocne będą zaś bez wątpienia próbki, które oferujemy za darmo i z każdej dostępnej tkaniny. Dlaczego? Chcemy mieć pewność, że będą Państwo w pełni zadowoleni z naszych produktów.

Wyjątkowe rolety do wyjątkowych pomieszczeń

Wiele osób posiada wymarzoną aranżację, jednak problemem przed jej stworzeniem jest brak dostępnych w sklepach materiałów lub rozwiązań aranżacyjnych. My nie znamy takich ograniczeń.

Przygotowując ofertę, zawsze bardzo wnikliwie wsłuchujemy się w prośby i sugestie naszych Klientów. Mało tego, często to im samym oddajemy głos w sprawie produkowanych materiałów. Jeśli mają Państwo własny pomysł na grafikę lub wzór, którego nie ma w naszej ofercie – z chęcią nadrukujemy je na tkaninach. Wybierając fotorolety, otrzymają Państwo wymarzony produkt, a wraz z nim – gwarancję wyjątkowej i niepowtarzalnej aranżacji.

rolety materiałowe

Intuicyjny silnik rolet – gwarancja prostoty i niezawodności działania

Aspekt wizualny posiada często decydujące znaczenie przy wyborze konkretnego rodzaju żaluzji. Nic w tym dziwnego. Umieszczone przy kluczowym elemencie wnętrza, jakim jest okno, przyciągają uwagę i nierzadko wpływają na ogólne wrażenie całej przestrzeni. Decydując się na zakup żaluzji, warto jednak zwrócić uwagę na równie istotną kwestię, jaką jest silnik rolety. Element ten odpowiada za jej trwałość i prawidłowe działanie przez wiele lat.

Z tego też względu, jako jeden z wiodących producentów silników do rolet, przy ich tworzeniu przykładamy szczególną uwagę do trwałości i jakości wykonania. Dzięki temu mogą mieć Państwo pewność, że rolety znajdujące się w naszej ofercie posłużą przez długi czas nie tylko bez problemów, ale także bez częstych szkód i awarii. W razie ich wystąpienia, chętnie zaś posłużymy pomocą, w ramach gwarancji, jakiej udzielamy na wszystkie oferowane przez nas produkty.

Koraliki czy silniki do żaluzji – na jaką formę sterowania roletami się zdecydować?

Dobre rolety to przede wszystkim rolety solidne i funkcjonalne. Takie natomiast będą tylko wtedy, gdy wyróżniał je będzie prosty i niezawodny mechanizm sterowania. W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo modele z dwoma sposobami obsługi. Standardowa przewiduje składanie i rozkładanie żaluzji za pomocą tradycyjnego koralika. Dla bardziej wymagających Klientów przygotowaliśmy natomiast modele wyposażone w elektryczne napędy do rolet.

Automatyzacja procesu ich składania umożliwia zdalne sterowanie, bez konieczności każdorazowego podchodzenia do okna. To zaś przekłada się na praktyczność i funkcjonalność żaluzji – a więc cechy, które cenimy sobie najbardziej.

Zapraszamy do zakupu i sprawdzenia naszych produktów w praktyce!

Inne produkty